Jump to content
paradony

PALĪDZIET ! - DATORS !

Recommended Posts

Nomaini video karti un procesoru, un tad jau būs normāli.

Ar pentium proci neko šajā 21.gadsimtā normāli nevar paspēlēt...

Pentium G4560 = i3-6100, kty

 

Man kādreiz bija i5-2300, kas ir sūdīgāks par g4560, pubg = 60+ fps, csgo 200?

 

Ar to, ko tu rakstiji var 1080p  +/- 100fps solid

 

Vsp, šitādas lietas parasti YouTube vari atrast gt1030+G4560 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RUTNWkRHKYA

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Priekš CS:GO ir pietiekami, bet Capitals ir overpriced. Lētāk pašam salikt kopā. Pilns internets ar pamācībām, kā likt datoru. Vienīgais mīnuss, ka pašai sistēmai nebūs garantija, bet gan katrai komponentei atsevišķi.

Link to comment
Share on other sites

Priekš CS:GO ir pietiekami, bet Capitals ir overpriced. Lētāk pašam salikt kopā. Pilns internets ar pamācībām, kā likt datoru. Vienīgais mīnuss, ka pašai sistēmai nebūs garantija, bet gan katrai komponentei atsevišķi.

Nu man jau galvenais lai csgo rukāa , tā jau man piedāvājumi bija no cilvēkiem , itkāa labāku pc varētu dabūt , bet - tāds kad nebūs ne garantijas tam kompim , ne jauns . !! 

 

Ar laiku jau varu atjaunot to pašu videokarti utt ! 

 

Beigās kad nav tā kad nopērku to pc un izrādās kad pat cs nevelk :D

 

Es jau ar tiem kompjiem esmu uz Jūs ! 

Edited by famous`
Link to comment
Share on other sites

Nu man jau galvenais lai csgo rukāa , tā jau man piedāvājumi bija no cilvēkiem , itkāa labāku pc varētu dabūt , bet - tāds kad nebūs ne garantijas tam kompim , ne jauns . !!

 

Ar laiku jau varu atjaunot to pašu videokarti utt !

 

Beigās kad nav tā kad nopērku to pc un izrādās kad pat cs nevelk :D

 

Es jau ar tiem kompjiem esmu uz Jūs !

Ja esi uz "Jūs", tad droši grāb ciet. Vismaz tev būs garantija visam kompim un, ja kaut kas neies, tad Capital tehniķiem var zvanīt. Ja pašam nav laika un gribēšanas ņemties, tad prebuilt sistēma ir vienīgais variants. Un jā, videni, proci, un ram var viegli apgreidot nākotnē, bet skaties uzmanīgi, jo tas barošanas bloks liekas nedaudz fishy.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir super cheap variants, + man prasītos labāks PSU, bet cs go uz low setingiem vajadzētu pavilkt normāli.

Ar tadu psu ez 750ti un i3-5th gen :) Nav jamaina nekas, iznemot CPU un GPU xD 

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi pietiks ar šo setupu priekš e-sport games, bet par pubg aizmirsti. varbūt paskaties, ir kāds normāls kompis kam ir 1050ti, tad varēs arī pubg uzspēlēt, lai nebūtu jāraud pēc tam, ''nah es pirku to lētāko variantu...''

un PSU nav nekādas vainas, viss ripos kā vajag

Edited by preacher
Link to comment
Share on other sites

Ar pentium proci neko šajā 21.gadsimtā normāli nevar paspēlēt...

Ja neko par attiecīgo tēmu neštirī, tad vienkārši labāk neraksti.

 

Ar šo setupu varēsi bez problēmām uzspēlēt CS:GO, bet personīgi ieteiktu taisīt pašam (paprasīt kādam kas sakomplektē) ar Ryzen 2400G.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×