Jump to content
Koostiso

Sūdzība par Snabuli iekš jb servera

Recommended Posts

tatad demo: http://194.19.248.121/demo/auto-20180209-1732-jb_mist_v1.dem.bz2(sito link ieliekat linka un noladesies demo)

rekur ari ss : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1296054887

Pārkāpēja vārds: Snabulis007

viņš uzbugoja mapi un es nesaprotu ka vinam teica slay or something vins to nedarija

Link to comment
Share on other sites

Labi tātad manai aizstāvībai es īsti nezināju kas ir mapes bugs, jo noteikumos īsti tur nav nekas pateikts sīkāk,domāju ka tas ir kaut kā, kā mapes lauž,bet ko es darīju mapes nepilnību izmantošana(laikam tas ir viens un tas pats)...anyway es apzinos savu kļūdu, jo daudzi cilvēki non-stop spamoja ka man bans būs,pirmais ko es darīju ir gāju noteikumos un vienīgo ko es redzēju savas situācijas labošanai bija ka jāziņo adminam,beidzās rounds un sākās jauna mape un kā reiz tur bija anakingo,pirms es kaut ko paspēju pateikt

viņam jau citi cilvēki spamoja lai bano mani

 

(cerams mans topic ir izdzēsts jau)

 

Edit: ''Cilvēki mainās''-akka

Edited by Snabulis
Link to comment
Share on other sites

Šnabuli esmu ari redzējis ļoti daudz kā tu abuso mani gan citus, es jau nesaku ka es to nedaru, bet tiešām esmu pārliecināts par visiem 100% ka tu zināji ka nevar bugot mapi un vēl cilvēki teica slay(gandrīz viss serv.), bet tu tikai ignorēji mani, visus citus. Cerams ka tu dabūsi BRĪDINĀJUMU vai BAN. Cerams vairs tas neatkārtosies, jo tad admini tiešām tevi nobanos.

Link to comment
Share on other sites

Šnabuli esmu ari redzējis ļoti daudz kā tu abuso mani gan citus, es jau nesaku ka es to nedaru, bet tiešām esmu pārliecināts par visiem 100% ka tu zināji ka nevar bugot mapi un vēl cilvēki teica slay(gandrīz viss serv.), bet tu tikai ignorēji mani, visus citus. Cerams ka tu dabūsi BRĪDINĀJUMU vai BAN. Cerams vairs tas neatkārtosies, jo tad admini tiešām tevi nobanos.

 

Es zināju ka bugot nevar bet es nezināju, ka tas ir mapes bugs, jo itkā bugots tur nekas nav,vārbūt es neizprotu vārdu ''bug'' ,bet es arī neskatījos 100%,kas notiek serverī jo man bija jāpārliecinās,iesaku sākumā izlasīt, ko esmu jau uzrakstījis un protams mani var banot par ''abuse'' ,bet kā jau tu teici tu arī dari to pašu un es neredzu kā tas saistās ar šo topic.

Link to comment
Share on other sites

Koostiso ej prom, tā būs visiem labāk. Tātad par tēmu! sorry admini ka postoju kur nevajag, piedot un saprast. Šitas sīkais abuso visus ento reizi un vēl uzdrīkstās taisīt kautkādu sūdzību par to ka neslayoyas. Tiklīdz ienāk admins mute ir ciet, bet derētu paskatīties demo. Paldies par wp!! :* love akka

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz būšu iecietīgs un nedabūsi sodu ,lai šis būtu visiem kā brīdinājums, snabuli vēlreiz izmantosi "mapes nepilnības" sods būs  2x.
Kā arī koostiso tiešām savaldies citādi par lielas mutes plātīšanu vari atvadīties uz vairākām dienām no servera.


TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×