Jump to content
TROPS

CSGO FPS

Recommended Posts

Iepriekš stabils 150 - 250 turējās, bet tagad... Esmu pārinstalejis win, spēli, veicis dažādas windows gan spēles optimizācijas, overlockot pressesoru. Nesaprotu kur ir vaina, liekas kad processors, jo viņs ir sūds, bet viņs nepatērē pat pusi. WTF?!! 

 

 

DIvfO74ET1iMtADBJjRlZg.png

 

Edited by TROPS
Link to comment
Share on other sites

uhvZTxpASumtLbllzt0Q3A.pngDGuwP8e8S-KC4hm4HdsaKA.png

 

esmu atjaunojis video kartes un tīkla kartes draiverus, manuprāt, vairāk arī neko nevaig. :/  Nopirku rūteri, saslēdzu kompi ar vadu, lai stabils nets, respektīvi, manam pc ir savs rūteris kuram neviens nav pieslēdzies. Kad spēleju cs task meneger rādas kad netu patērē ķipa daudz, bet nepis no kopējā tas nav. es nezinu vai tā tam jabūt, bet varētu kāds patestēt uz sevis un padot man ziņu, apakšā screen par ko es runāju.

 

EWL8TZX7T7GDOaoXIxARJQ.png

Link to comment
Share on other sites

Smejies vai nē, bet man arī ir sācis lagot identy.lv public serverī, pamēģini ieiet pret botiem un ar fullscreen nevis kādu windowed, un izslēdz visu, kas ieslēgts izņemot csgo, un paskaties vai problēma nav atrisināta, jo bieži alt+tab bugs starp windowed mode notiek un savāc fps.

Link to comment
Share on other sites

Procesoram nav jābūt vienmēr 100%. CSGO ēd tikai vienu kodolu un kur tie 100% radīsies ja tev ir, piemēram, 4 kodolu procesors? 

 

Apskatījos bildes un tev ir FX procesors, tā kā tur nav nekāds brīnums par sliktu FPS. Single core performance viņiem ir drausmīga. Nezinu gan kas tev tagad ir padarījis to FPS vēl sliktāku. Iespējams CSGO vai Windows update. Ieteiktu pārlikt windows. Parasti sāk ar to ja nepalīdz vienkāršākie troubleshoot.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Procesoram nav jābūt vienmēr 100%. CSGO ēd tikai vienu kodolu un kur tie 100% radīsies ja tev ir, piemēram, 4 kodolu procesors? 

 

Apskatījos bildes un tev ir FX procesors, tā kā tur nav nekāds brīnums par sliktu FPS. Single core performance viņiem ir drausmīga. Nezinu gan kas tev tagad ir padarījis to FPS vēl sliktāku. Iespējams CSGO vai Windows update. Ieteiktu pārlikt windows. Parasti sāk ar to ja nepalīdz vienkāršākie troubleshoot.

 

Zinu kad shits, bet vaidzētu būt vismaz 100-150 fps 50-70 ir daudz par maz. Tas pirmais kodols paņem 90% spēlejot csgo, pārējie sipri zemi rādītāji 5 līdz 30%. Kas man liekas jocīgi, kad procesors paņem 1,25 voltus lai gan target ir uzlikts uz 1.37 voltiem, varbūt man mazināt tos target voltus, bet vai tas proci man nesapisīs līdz galam ?

 

m3uklHfvSL6pGdX1oWlBLw.png

 

hf22-OEIQcuR-yGYg5VE8g.png

Link to comment
Share on other sites

+mat_queue_mode 2 vai 0 (patestē ka pašam labāk) -high -threads x (skaits cik viņu Tev ir)
Unpark cores? http://www.coderbag.com/programming-c/disable-cpu-core-parking-utility

Daži vecie draiveri var strādāt labāk nekā jaunie (ne vienmēr, bet dažreiz).

Paskaties youtuba, kā izslēgt XBOX DVR vai kā viņu sauc....

Link to comment
Share on other sites

+mat_queue_mode 2 vai 0 (patestē ka pašam labāk) -high -threads x (skaits cik viņu Tev ir)

Unpark cores? http://www.coderbag.com/programming-c/disable-cpu-core-parking-utility

Daži vecie draiveri var strādāt labāk nekā jaunie (ne vienmēr, bet dažreiz).

Paskaties youtuba, kā izslēgt XBOX DVR vai kā viņu sauc....

-high jau sen vairs nepilda savas funkcijas, ja es maldos var droši labot, bet man šķiet, ka tas sen vairs neko nedod! 

Link to comment
Share on other sites

Uz kādiem settingiem spelē cs? runajot par rezalucijam utt. 

Panem novelc driver booster, iechekos visus driverus. Un ja ir kkads tavs configs tad parcheko visu kas mapite, ir lietas, kas var čakarēt tavu FPS. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×