Jump to content
Koostiso

CTUNBAN JAILBREAK nezin noteikumu i play minecraft every day

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles:

 
 [CTBAN] -----------------
 [CTBAN] Tu esi CT banots!
 [CTBAN] Banoja: armAGedon^_^
 [CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus
 [CTBAN] Datums: 2018-01-03 01:02:34
 [CTBAN] -----------------
 

2. Paša paskaidrojums par situāciju: tatad bija pirmais round un nez kape man radija 2:2 score bet nu ja es uzliku boxu pedejiem 2 kad bija 1 rounds tikai novadits.
3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV: es nezinu kur dabut to failu jo es nesu demo recordojis

Link to comment
Share on other sites

https://identy.lv/demos/jb- Šeit atradīsi demo. Tik proti - ja atcerēsies konkrēto mapi un būtu arī labi ja izpalīdzetu ar laika norādīšanu kur tevi ''nepareizi'' sodīja. :)




/demos/jb ir tikai 24h līdz tiek izdzēsts un banots viņš ir pirms 4dienām :p /Outpace 

es tik padodu informāciju for future reference khe khe. :p /exc

Link to comment
Share on other sites

Neatceros, ka tevi būtu banojis par box, šķiet, ka biji iegājis t zonā or smth. Par boxu normāli nebanotu. Uzdevu viņam privāti jautājumus un uz vairākiem atbildēja nepareizi. Pateicu, lai līdz rītdienai samācās noteikumus un tad iedošu pamēģināt. 

 

EDIT: Šodien iedevu novadīt vairākas reizes un visās reizēs kļūdu bija minimāli, noteikumus pa nakti bija samācijies. Noskaidrojām, ka banu biju iedevis par t zonu, kur viņš iekāpa pirms box ieslēgšanas, jo arī vakar uzdodot jautājumus viņš uz t zonām atbildēja nepareizi. Vadīt māk un tagad arī ir iemācījies noteikumus. Unbanots.

Edited by High Definition
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×