Jump to content
Zeusinxx

Sūdzība [outpace]

Recommended Posts

Kā rakstīt sūdzību par adminu!

Topiks jānosauc "Sūdzība [serveris] admina niks" un topika saturā jāiekļauj 
(Ja topick title noteikumi netiks ievēroti, Tev tikš piešķirts Verbal (mutisks) Warning, atkārtoti - Warning Point)

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) outpace
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda : vot šitas čalis ir galīgs zvērs,man jautājums kā viņš tika pie admina? izlūdzās boomixam vai akkai? vai arī uzvieda kārtējo 10?,karoč lieta tāda šitos varoņus te jebogu nevajag,tēlo baigo veci. 

Kad bija punktu spēles čalītis čīkstēja kad viņu tur nošāva tapēc kad nedabon punktus,nīdēja par katru sīkumu kad būtu nezin ,kas , nezin ko no sevis iedomājies šitas perdelis,tagad 21:15 ienācu iekšā jb serverī uzrakstīju čatā ''kam vajag banu'' ,jo Bļe Igors [spēlētājs ,kas bija ct] teica rekur zeus ienāca,pasaucu adminu ķip,es rakstīju kam banu ķip vajag,tas uzlika gag ,čalis vispār ar galvu nedraudzējās,šiti naidīgs palika dēļ to reizi kad punktu spēlēs pateicu ,lai beidz čikstēt par katru sīkumu :D apriebies jau visiem un tur mani jau nogagoja,šitādiem varoņiem adminus nedod,jums nav tāda prasība kā,ja ir viegli aizsvilstošs cilvēks automātiski atteikts xDD? ,labi turpināsim par to ko runāju,uztaisiju rr ,jo kas iekārās serverī,ienācu pa jaunu čalis nobano 2h gagrr,es par tādu huiņu neko nezināju,karoč čalis ir reali dumšs.

3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes. Nav jēgas.
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību : 21:15

 

p.s šitam varonim iekšas nav

Link to comment
Share on other sites

1)  Tu ļoti skaidri vari redzēt manu acc pieteikumu kur nevienam neko neizlūdzos laikam kāds pēc pieredzes runā..
2) Kāds sakars iesaistīt kko par punktu spēlēm ,ja tu pilnīgi par kko citu sūdzību taisi?
3) Cilvēks kurš nezin kas serverī notika nemaz nezin par ko tu taisi sūdzību...
4)Man ļoti kretinē cilvēki kas ienāk un uzreiz "Kuru banot?" utt kā varonis ienāci un varonis izgāji un uztaisiji gagrr.
5) Es neesmu  "reāli dumšs" ,jo vismaz zinu ko nozīmē gagrr.
6) p.s šitam varonim iekšas nav  šito kkur vajag iebalzemēt lai visi atcerās. :DD Kāds sakars? Lol
7) Vispār varētu sēdēt klusu ,jo tā jau tevi žēlo ,ka tu monitoringo ar igoru un dirsies citreiz ar visiem pēc kārtas...


 

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×