Jump to content
Shouom

Unmute?

Recommended Posts

Man niks: Shouom .

 

Admina niks: (neatceros, jo tas notika pirms mēneša,vai nedaudz mazāk un nepievērsu tam uzmanību, jo domāju ka permanent mute ir permanent, bez iespējām tikt vaļā no tā.) .

 

Paskaidrojums: Man uzlika mute, jo teicu vienam spēlētājam, lai viņš aiztaisot muti. Viņš visu laiku sūdzējās. Es nevarēju uzlikt block communication viņam, jo man spēle bija iebugojusies (tas bugs, kad nevar atvērt scoreboard, var viņu izlabot tikai nomainot rezulāciju, bet to es vēl tajā brīdī nezināju.) es nevarēju ierakstīt konsolē "voice_enable 0", jo tajā brīdī sarunājos ar vienu citu spēlētāju un es nebūtu dzirdējis, ko viņš saka tajā brīdī.

 

Pierādijumi: nav.

 

Permanent Mute AM serverī.

Link to comment
Share on other sites

 

Paskaidrojums: Man uzlika mute, jo teicu vienam spēlētājam, lai viņš aiztaisot muti.

Fascinē šī daļa. 

 

Tavs niks liekas ļoti pazīstams, iespējams, ka pat biju admins, kurš tev iedeva to mute. Uzreiz saku, ka par tik banālu iemeslu neviens perm mute neliek. Atzīsties, ko tad patiesībā teici tajā reizē. 

Link to comment
Share on other sites

Es šodien tikai uzliku gag tev, par rupeklībām publiskajā čatā.

Skatoties uz to, nedomāju ,ka vajadzētu tik ātri tev ņemt nost šo "Mute" opciju.

Vēlaizvien nemāki pievaldīt saziņas līdzekli - muti.

Link to comment
Share on other sites

Es šodien tikai uzliku gag tev, par rupeklībām publiskajā čatā.

 

Skatoties uz to, nedomāju ,ka vajadzētu tik ātri tev ņemt nost šo "Mute" opciju.

 

Vēlaizvien nemāki pievaldīt saziņas līdzekli - muti.

Tak ja ir xabujis mute lai sez zem gaga lai nedoma ka kaut kads mikstais esi ,paradi ka ir mugurkauls :D

Edited by simplijs
Noteikumi. /ss
Link to comment
Share on other sites

Man reāli pohuj ir kur es raxtu, pašam slinkums taisīt topic... Zbal mani nahui nomutoja pirms 2 dienām, jo es stāstiju fucking savu life story. Nevienam nebija pretenziju, bet tikai adminam. ja bļa es traucēju tikai adminam pastāv ari opcija ''block communication'' zbal, tgd pat banu iedeva kaut kāds čangals excalibur par to ka es nodirsu adminus, jo ņihuja neatbild un nedod ziņu kad man mute tiks noņemts. ejat ka dirst :) :>

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu arī apdomāt to, kā prasi unmute iekš servera, neizskatās, ka esi pelnījis unmute.

 

 

Es šodien tikai uzliku gag tev, par rupeklībām publiskajā čatā.

 

Skatoties uz to, nedomāju ,ka vajadzētu tik ātri tev ņemt nost šo "Mute" opciju.

 

Vēlaizvien nemāki pievaldīt saziņas līdzekli - muti.

 

 

Man reāli pohuj ir kur es raxtu, pašam slinkums taisīt topic... Zbal mani nahui nomutoja pirms 2 dienām, jo es stāstiju fucking savu life story. Nevienam nebija pretenziju, bet tikai adminam. ja bļa es traucēju tikai adminam pastāv ari opcija ''block communication'' zbal, tgd pat banu iedeva kaut kāds čangals excalibur par to ka es nodirsu adminus, jo ņihuja neatbild un nedod ziņu kad man mute tiks noņemts. ejat ka dirst :) :>

Staigā tālāk! :29:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×