Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

:huh2:  basically 3 minūtes un 46as sekundes, lai pateiktu to, ka cilvēki domā, ka viņš palicis slavens 24ās stundās, bet tā nav. Well, no shit. Ja tā viena Logic dziesma man patika (man liekas tā, kur viņam sieva dzied), tad šī man liekas kaitinoša. Bīts liekas skaļāks par viņu pašu, tas viņa flows ir monotoni neinteresants, lirikas nav sarežģītas un bez nekādām vārdu spēlēm (name/same, game/lame, māja/kāja, ceļš/teļš). Visā visumā, es labāk klausos Guru un es laikam nesaprotu, kas mūsdienās skaitās kvalitatīvs reps (600k skatījumi over-night, jesus christ)

 

 

 

Labi, vēlreiz noklausoties "Meaning Of The Name", šitos čaļus nemaz nevar likt vienā debatē :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4/10

Cerams, ka sevis ievietoto dziesmu esi novērtējis uz 4, jo Ledžita dziesma ir klasika-hīts, kuru nedrīkstētu vērtēt tik zemu. Nezinu, kas tev tajā prāta darās, kādu mūziku Tu klausies, bet apieties pret labām dziesmām šādi nedrīkst, draudziņ :/

Runājot, par tavu dziesmu.. Ceru, ka klausījies viņu ironiski, jo ikdienā ko tādu es notiekti, ka neklausītos, tāpēc tik pat ironiski ielikšu 7/10, par to, ka centies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×