Jump to content
Chucky

problēma ar mikrofonu

Recommended Posts

Dažas dienas atpakaļ uzdeitojos no 7 uz 10win, tad arī sākās problēmas. Pagaidām esmu ar to saskāries tikai csgo- mikrofons ir sācis darboties krietni sliktāk, tā ka var dzirdēt lidmašīnas skaņas, kad runāju, kā arī bieži vien pārstāj vispār darboties un tad vajag restartēt pc, lai atkal aizietu. Nekur citur, ne skaipā, ne ts3 tas nenotiek, pat tad, kad mic pārstāj darboties ig, still varu runāt ts3. Augsti novērtētu, ja kāds palīdzētu rast risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

downgradojies uz win 7 manliekas pirmo mēnesi kad tev ir win 10 tu vari updatot uz veco savu kompja versiju cerams ka palīdzēju.

Edited by Trumpsta
Link to comment
Share on other sites

Pašam tāda pati problēma bija, paskaties, vai tev ''audio enchancements'' ir atķeksēti. Vizmaz man tas palīdzēja.

Izdarīju praktiski visas lietas, ko šajā situācijā ieteica māte google, tajā skaitā arī šo, nekas nelīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

apnika čakarēties, downgreidojos uz win7, tāpat neko neatrisināja, tagad pat mēdz ne tikai ig bet arī citur pārtraukt uztvert voice. mikrofona vaina tā nav, pārbaudīju

 

plz help me m8

Link to comment
Share on other sites

Right Click on My Computer > Manage > Device Manager > Sound, video and game controllers > 

atrodi savu audio device un right click > properties > Roll Back Driver. 
Kad tas tiek izdarīts, restartē pc un skaties vai ir kāds improvements. Ja nav, mēģini uninstalēt draiverus pa visam un pēc tam atkal atjaunot.

 

Dod ziņu, ja šis nelīdz! Skatīsimies tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Right Click on My Computer > Manage > Device Manager > Sound, video and game controllers > 

atrodi savu audio device un right click > properties > Roll Back Driver. 

Kad tas tiek izdarīts, restartē pc un skaties vai ir kāds improvements. Ja nav, mēģini uninstalēt draiverus pa visam un pēc tam atkal atjaunot.

 

Dod ziņu, ja šis nelīdz! Skatīsimies tālāk.

Roll backs nelīdzēja vispār. Instalēju jaunu to audio draiveri, vienīgais ko tas novērsa- it kā nemēdz vairs vispār pazust skaņas uztvere, bet kvalitāte vēl jo projām ir graujoši slikta, lielākā daļa cilvēki ar kuriem runāju vispār nav spējīgi saprast ne vārdu no tā ko saku.

Link to comment
Share on other sites

Tad man rodas jautājums - kādu skaņas karti/tās software tu izmanto?

Esi mēģinājis testēt mikrofonu ārpus cs:go un tīmspīka? Piemēram kādā no voice recorderiem/skype?

Vai default device (iekš Sound > playback un recording tabiem) ir iestatītas pareizi? - t.i. tās, kuras atbilst tavai skaņas kartei? To pašu pārbaudi arī tīmspīka options!

Link to comment
Share on other sites

Tad man rodas jautājums - kādu skaņas karti/tās software tu izmanto?

Esi mēģinājis testēt mikrofonu ārpus cs:go un tīmspīka? Piemēram kādā no voice recorderiem/skype?

Vai default device (iekš Sound > playback un recording tabiem) ir iestatītas pareizi? - t.i. tās, kuras atbilst tavai skaņas kartei? To pašu pārbaudi arī tīmspīka options!

No datoriem īsti daudz ko nesaprotu, tādēļ nav ne mazākās nojausmas kādu skaņas karti izmantoju vai kur to var apskatīties. Jā, iztestēju gan vienā recording programmā, gan vietā online saitā, abās vietās neuztvēra nekādu skaņu- neskaitot, kad restartēju datoru, tad mikrofons un neilgu brīdi strādā visur bez nekādām aizķeršanām. Cik man tur rādās, tad gan mikrofons, gan headsets ir uzlikti kā default device.

http://prnt.sc/bxw1r9

http://prnt.sc/bxw21m

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Ok, tātad realtek izmanto.

pamēģini šo :

 

turn off sound effects for the Realtek HD Audio microphone.  This is done by the Control Panel command ‘sound’-> ‘recording’ tab -> select 'Realtek High Definition Audio microphone' and click on ‘properties’ ->on the ‘microphone’ panel select the ‘enhancements’ tab -> click the check box ‘disable all sound effects’ then click ‘OK’ on all of the panels back upto the sound panel.

Link to comment
Share on other sites

Sorix, nepiefiksēju.

 

Neredzu jaunus variantus, gandrīz visur cilvēki raksta, lai uninstalē skaņas draiverus un instalē viņus pa jaunam, ko tu jau esi izdarījis, tā kā man vairs nav ideju, kas varētu būt par vainu. Un es tiešām domāju, ka pie vainas ir draiveri.

 

varbūt vēl izmēģini ŠO, ja neizdodas - iesaku griezties pie kāda no profesionāļiem, jo šeit forumā zīlēt atbildes ir samērā grūti, jo pats nevaru iztestēt, kas sanāk/nesanāk. Laikam nebūšu bijis uzdevumu augstumos.

 

edit :

 

Pie sound > recording devices, right click - show disabled devices. Pamēģini samainīt uz win default sound device un nomaini mikrofona izeju (no priekšas uz aizmugurējo vai otrādāk), varbūt tomēr kaut kas ar izejām ir sačakarējies

Link to comment
Share on other sites

Hey , man šāda problēma bija kad no Win 10 downgreidojos uz Win7. Mikrafons vispār nereaģēja , un ja reaģēja tad nereālākā čarkstoņa. Ilgi čakarējos , bet man tas iznāca šadi. Sākuma dzēsu , updeitoju , jēgas nekādas , kautvai driveri bija jaunākie un labākus dabūt nevarēja. Beigu beigās izdomāju uzmest vecāku savas skaņas kartes driveri un ko? Problēma man atrisinājās. Vienīgais ko nedrīkstu darīt , updeitot savu skaņas kartes driveri. Man palīdzēja šis. Iespējams tā ir kāda sistēmas kļūda or smth like that. Pagaidām dzīvoju ar šādu variantu :)

 

 

Ķip iznāk uzmest uz default skaņas driveri.

Edited by Deffekts
Link to comment
Share on other sites

Kaut kādā veidā panācu, ka viens no vecajiem mikrofoniem sāka reaģēt, kvalitāte protams nav tā pati labākā, bet nu būs vien jāiztiek, jo jaunais vēl joprojām negrib atsākt darboties kopš pārmaiņām datorā. Varat vērt ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×