Jump to content
kichux

Fallena streiks Latvijā

Recommended Posts

No vienas puses es priecājos, ka jaunieši (nez, cik šiem puišiem ir, varbūt 16 vai 17 gadu?) taisa video par šādām tēmām, bet no otras puses - kārtējais vidjiks, kurš jaunākiem skatītājiem skalo smadzenes. Atceroties savus 14, 15 gadus, pieņemu, ka šāda veida video atstātu uz mani sava veida iespaidu, ja es neko par šo tēmu nezinātu (jo, cik es zinu, 14 gados šādas lietas nebija aktuālas jauniešu rindās), par cik video redzami tādi vien paši jaunieši un video pasniegts pamatskolnieka valodā. Problēma ir tāda, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka šāda veida video aizsāks kārtējo "Latvija ir sūdu bedre" trendu, ko tik bieži var redzēt visās sociālajās lapās. Video pasniegts kā informatīvs avots, taču tā saturs ir apmēram tāds pats, kāds manam tekstam šeit, identy forumā. Varbūt labāk sākumā uzrakstīt blogu, kuru nav tik viegli izlasīt, nevis uztaisīt vidjiku par savu random viedokli un šeirot ar mērķi, lai to darītu arī citi?

 

Un vispār, kas tajā video notiek? 
Bēgļiem nepatīk, ka brauks citi bēgļi? Tiek uzdots jautājums bēgļiem? Tīri pārdomāts jautājums, ņemot vērā to, ka video ir latviešu valodā un nekur neredzu jebkāda veida tulkojumu.
Bērnus nevar laist uz skolu, jo viņus apsmej citi bērni, ka viņiem nav brendu drēbes, jo skolotājiem par maz maksā?
Kritīs limits, ka tev paliek vienalga, kas notiek ar tavu dzīvību? Tad es labāk dzīvoju vergu dzīvi, jo savādāk te nevar? Pis sevi gaisā? ko bļe?

 

Un, protams, ko es ieraugu komentāros? - 

6l91mbV.png

sTu5Zhy.png

fZVfpgZ.png

 

Kārtējo reizi pierādās, kāda miskaste ir internets. Samērā skumji.

Link to comment
Share on other sites

kārtējais dobelnieks ar mazliet aprobežotu domāšanu.

 

es nesaprotu, ko var cepties par bēgļiem, to nosaka ES, mums nav izvēles. ar visiem parakstiem un referendumiem n shit neko nepanāks...

 

mani vispār fascinē, ka cilvēki cenšas būt gudri jomās, kurās nesaprot ne nieka. :/

Link to comment
Share on other sites

It kā daļēja taisnība ir, bet pirmais puisis, kurš runāja sāka ar : "Es izlasīju Delfos", ziņās bieži vien tiek safabricēti materiāli, lai tik būtu 100% vairāk skatītāju un lasītāju. 

Par to, ko otrs puisis stāstīja, mēs visi jau zinām, bet kad tad būs tie griesti, kad visiem pieriebsies?
Puse nemaz nesaņems dūšu un nedumposies pret valdību.

Link to comment
Share on other sites

It kā daļēja taisnība ir, bet pirmais puisis, kurš runāja sāka ar : "Es izlasīju Delfos", ziņās bieži vien tiek safabricēti materiāli, lai tik būtu 100% vairāk skatītāju un lasītāju. 

 

Par to, ko otrs puisis stāstīja, mēs visi jau zinām, bet kad tad būs tie griesti, kad visiem pieriebsies?

Puse nemaz nesaņems dūšu un nedumposies pret valdību.

nevis safabricēts, bet nepilnīgi pasniegta informācija, dzeltenā prese un citi mēsli. tam ir ļoti liela atšķirība no termina "safabricēts".

 

iesaku par šādām tēmām lasīt tādus ziņu portālus kā cnn, bbc un reuters, kur ziņas ir pārbaudītas, pilnvērtīgas un patiesas.

Link to comment
Share on other sites

Na... Cilvēku rasi ,mēs esam tik daudz un dzimstam vēl vairāk ,ir janotiek globālai kastrastrofai ,lai mūs izretinātu ,Māte daba par mums parūpesis :)

Link to comment
Share on other sites

Čīkstam par valdību, griež tam, pieliek tam. Protams, cūciski, bet kurš pie velna tad viņus visus tur ievēl ? :D Paši izdaram savu izvēli, bet vainojam valdību. Tā pati Āboltiņa, tā pati Sudraba tur sēž un gadu pēc gada vāra hujnju, neko nedara, taču saeimā tiek ievēlētas. Tur čista nav ko raudāt, paši vainīgi.

Par bēgļiem runājot.. Lai jau nāk. Visu pa lielam sponsorē ES un mums reāli nav izdevīgi atteikt bēgļus, jo šajos pasākumos iesaistās liela daļas ES, un ja nesabiedrojamies, var sanākt dažādi.. Lai nāk, tikai nesāc diktēt savus noteikumus. Piemēram, Igaunija vai Lietuva, īsti neatceros, sen jau pateikusi, ka sievietēm ar tiem lakatiem uz galvas būs aizliegts staigāt.

Vai šim video ir kāda jēga? Viņu noskatīsies, 2, 3 dieniņas padomās par šo video, un tad jau viss gar ausīm. Ir reāli jārīkojas, ja gribam ko mainīt, nevis jātaisa video youtubā.

Vai skolotāji ir pelnījuši augstākas algas? Jā. Tāpat arī apkopēji, tāpat sētnieki, tāpat kā visi citi, skolotāji nav nekāds nenormālais iznākums. Viņi grib augstāku algu, bet streiko, un viņiem novelk no algas. + šādiem streikiem nav jēgas, lai pastreiko tad, kad 12, 9 klasēm eksāmeni jāraksta, gribu redzēt, ko tad valdība teiks.

Edited by Go Hards.
Link to comment
Share on other sites

kārtējais dobelnieks ar mazliet aprobežotu domāšanu.

 

es nesaprotu, ko var cepties par bēgļiem, to nosaka ES, mums nav izvēles. ar visiem parakstiem un referendumiem n shit neko nepanāks...

 

mani vispār fascinē, ka cilvēki cenšas būt gudri jomās, kurās nesaprot ne nieka. :/

nu vo tad jau nav brinums, ka viss dirsa. oj to nosaka, mes tak neko nevaram pasi izdarit un izlemt. mums tak visu nosaka, ko mees.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par bēgļiem.

Vispār viņiem būtu jāpriecājas par to, ka vispār viņus ES uzņem un maksā viņiem tos pabalstus.

- Somijā, viņi ir izmitināti labās viesnīcās, bet šie sūdzās, ka viņiem nav labi, jo redziet... viņiem nav datoru, iphone, spēļu konsoles un vēl dažadas lietas. Viņi grib dzīvot tādu dzīvi kā mēs visi cilvēki kas to var atļauties... būt moderni kā visi pārējie. 

Nožēlojami viņi ir. Tos nevar nosaukt par cilvēkiem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Runājot par bēgļiem.

Vispār viņiem būtu jāpriecājas par to, ka vispār viņus ES uzņem un maksā viņiem tos pabalstus.

- Somijā, viņi ir izmitināti labās viesnīcās, bet šie sūdzās, ka viņiem nav labi, jo redziet... viņiem nav datoru, iphone, spēļu konsoles un vēl dažadas lietas. Viņi grib dzīvot tādu dzīvi kā mēs visi cilvēki kas to var atļauties... būt moderni kā visi pārējie. 

Nožēlojami viņi ir. Tos nevar nosaukt par cilvēkiem. 

Tas ir atkarībā par kuriem to runā.. bēgļi, kas tiecās uz Vāciju, kur starpā nebija neviena bērna, nevienas sievietes, viņiem visiem bija nereālās naudas summas makos un telefoni, ko citi nevar atļauties, bet viņa prasa tikai vel un vel.. viņi negrib dzīvot kā mēs.. viņi grib dzīvot labāk un sajust pārākumu.

Bet runājot par šo video - salasās tikai latviešu ziņu portālus un YT video, kas aizkustinās jauno paaudzi, gatavs!  :doh:

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

Zinat, kas par vainu?

Mēs esam MĪKSTIE! NATO jau tā visiem dirsā lien, ievieš kaut kādus debīlus likumus, kāpēc gan mums čigāni būtu jāsauc par ''romiem''? Mēs neko nevaram izdarīt, jo esam palikuši mīksti un pūkaini. Jāņem piemēri no citām lielvalstīm, ir jānostrādina tie visi ''labākas dzīves meklētāji'' kā zirgi, kaut kādās rūpnīcās vai pat nezinu, kur.. Turpinam vēl ļaut te dzīvoties dvieļgalvjiem un viss būs baigi kruta. Tagad viņi teiks, ka mēs viņus ''apspiežam'' un nedod dievs uzmetīs mums, kādu Ziemassvētku dāvaniņu. Bet protams NATO taču atkal meklēs kādu, kuram ielīst dirsā.

 

Edited by KENOBI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×