Jump to content
HerBijs*

Reklāmas PC

Recommended Posts

Eu džek džek džek...

Ir problēma ar PC. Precīzāk ar internet programmu GOOGLE.

Sēžot internetā, viennozīmīgi, met reklāmas, ik pēc laika.. Kādas programmas iesakāt?

AD BLOCK jau ir. Galīgi nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

atinstalē vienk to programmu kurai nāk līdz ši krutā dāvāna.. aceries kad šīs reklāmas tev sāka rādīties un skaties ko tajā datumā lādēji.. un to atinstalē. man tā vairākas reizies ir bijis, vienk attinstalēju to programmu kam nāca līdz šis lādējot ;) manuprāt, viss elementāri..

Link to comment
Share on other sites

Izsakās lūzu kāda gudrāka persona par PC. Or programmām.

Windows7.

 

 

Runājot par programmām.. Lejupielādēts ir vienīgi cs (Pirms 1gada..) Tad problēmu nebija. NHL (pus gada) Problēma nebija..

Katrā ziņa tava ideja par atinstalēšanu ir galīgi garām.. Nevajadzētu būt dēļ tā.

 

 

EDIT

 Reku ikona pazudusi.. Tviterim..Vai arī tas man tikai?

 

pnis99app8bnqm2703g.png

Edited by HerBijs*
Link to comment
Share on other sites

Paldies Kak. un Dzivniekam. Abus apvienojot, neredzu, pagaidām, nevienu izlēcošu reklāmu.

Gods kalpot Identy.Lv   :)

Varat vērt ciet.

 

Edited by HerBijs*
Link to comment
Share on other sites

Man arī šī problēma nesen bija, nokačāju to malwarebytes, nokačāju ccleaneru, abus palaidu un pēc 3. restarta windows vairs nestartējās un deva iespēju palaist "System Repair", so basically, tie tur kko pa daudz man izdzēsa un nācās pārinstalēt windowsu. Bet ļoti dīvaini, jo pirmajā reizē, kad izmantoju tās programmas, nekas nebija. ;D Rng? Anyway, prieks, ka palīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×