Jump to content
KENOBI

Idiokrātija (Idiocracy)

Recommended Posts

Filmas oriģinālais nosaukums ir ''Idiokrātija'', šī filma ir izdota 2006. gada 25. janvārī. 

Pie žarna iederās viss, līdz pat action, jo no filmas var sagaidīt visu. Bet manā skatījumā ''comedy, adventure''. Filmas režisors ir ''Mike Judge'', filmā piedalās ''Luke Wilson, Maya Rudolph, Dax Shepard, Terry Crews, Anthony 'Citric' Campos''.

Nedaudz par filmas sižetu..

Valdība ir izdomājusi uztaisīt iesaldēšanas iekārtu, lai cilvēkus varētu iesaldēt uz noteiktu laiak sprīdi, bet diemžēl tas izgāžās un mašīnas galvenais upuris, jeb tā teikt brīvprātīgais ''Džo Bauers'' nokļūst 2505. gadā. 

Visi cilvēki ur pilnībā degradējušies, pasaulē valda pilnīgs komerciālisms un truls televīzijas raidījums. Džo ar savu ''iesaldēšanas'' biedri kļūst par gudrāko cilvēku uz planētas, dēļ tā, ka viņš izglāba pasauli no bada aplaistot labības lauku ar ūdeni, nevis limonādi. Džo ar savu jau topošo draudzeni cenšās ievirzīt evolūciju pareizajās sliedēs. Filmas asais sarkasms un smieklu pilnie dialogi, vienalga, vai esat ģēnijs vai pilnīgs idiots.

Personīgi es pats spējos vēderu turēdams un biju sajūsmā par filmu, ik 5 minūtes kāds ''spicais'' jociņš un neveiklas frāzes. Ieteiktu noskatīties!

IMDb vērtējums  - 6,5, mans vērtējums - 8,5

 

Treileris:

 

 

Mazs fragments no ''baltā nama sēdes, kurā tomēr izlēma labību laistīt ar ūdeni''

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu kur tik vecu likt :D

 

Baigā jēga likt kkādu filmu, kura tikko iznākusi un visi par viņu zin. Tas būtu tā pat kā es ieteiktu kādam Rihannu paklausīties - it kā citi jau viņu nebūtu dzirdējuši. Un by the way, vecās filmas ir 3x labākas. Nav nekādu smirdīgu CGI, briesmīgu tīneidž-aktieru un sižets nav tāds pats kā vēl piecās filmās ar citu nosaukumu.

Hahaha, tikai tagad apskatījos, kas tā par filmu - 2006. gads! Ahujenna veca, lol! Nu jā, gan jau tikko biji piedzimis.

Link to comment
Share on other sites

Baigā jēga likt kkādu filmu, kura tikko iznākusi un visi par viņu zin. Tas būtu tā pat kā es ieteiktu kādam Rihannu paklausīties - it kā citi jau viņu nebūtu dzirdējuši. Un by the way, vecās filmas ir 3x labākas. Nav nekādu smirdīgu CGI, briesmīgu tīneidž-aktieru un sižets nav tāds pats kā vēl piecās filmās ar citu nosaukumu.

Hahaha, tikai tagad apskatījos, kas tā par filmu - 2006. gads! Ahujenna veca, lol! Nu jā, gan jau tikko biji piedzimis.

Nebūt nav jauna, bet smiltis arī nebirst. Nevajag piesieties pie katra vārda, galvenais ir filmas sižets nevis kaut kāds gada skaitlis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×