Jump to content
Chucky

No studenta par bezpajumtnieku

Recommended Posts

"nedomā ar galvu" what the fuck? Tieši otrādi, viņš domā ar galvu - izrāda atbalstu lietām, kurām tic. Cilvēks, kurš ir homofobs nedomā ar galvu, ja ienīst cilvēku tikai dēļ viņa seksualitātes, neņemot vērā to, kāda ir cilvēka personība. Tas ir tas pats, kas rūpēt par citu fetišiem - vienkārši nevajag bāzt savu neaptēsto galvu lietās, kur tā nav jābāž. Katram ir izvēle, katrs var ticēt tam, kam vēlas. Varbūt kāds vēl ieminēsies, cik Latvija ir sadirsta (pieminu to topiku, kur bija runa par dzīvnieku vardarbību cirkā), jo atbalsta geju praidus... lūk arī piemērs! Tad sakiet, kas ir labāk - likt cilvēku uz dzīvi cietumā par to, ka viņš ir homoseksuālis vai arī ļaut dzīvot cilvēkiem tā, kā viņi to vēlas un ļaut priecāties praidos un vēl visādos pasākumos, ja viņi citiem nemaz netraucē!!
Samērā skumji un atbaidoši apzināties, ka vesela valsts likumsistēma ir pret homoseksuāļiem. Like cmon? Man likās, ka nav 19. gadsimts, kur lika trakonamā cilvēkos par masturbēšanu. Bet nē, izrādās, ka kaut kas uz to pusi tomēr vēl notiek, pie tam - veselas valsts apmērā. Un tik un tā puisis ir gatavs atgriezties savā dzimtenē un palīdzēt tai attīstīties, kas mani vienkārši šokē. Izsaku līdzjūtību puisim, jo viens feisbūka posts un cilvēka uzskats par noteiktu lietu nevajadzētu būt par iemeslu tam, lai atņemtu viņam iespēju studēt un dzīvot zem jumta.
For the record, mani galīgi neskar cita cilvēka seksualitāte un es noteikti neienīstu vai nebaidos no cilvēka, kuram ir savādāki uzskati kā man. Un man bieži paliek slikti, kad cilvēki izrāda savu nepatiku pret cilvēkiem tikai dēļ viņu seksualitātes, reliģijas vai rases. Fuck that, mēs visi esam cilvēki, varētu beidzot sākt arī uzvesties kā cilvēkiem!

Link to comment
Share on other sites

 Pareizi viņa draugi vien teica. Geji sadegs ellē! :<

Pats tu nonāksi ellē.

 

Pilnīgi piekrītu puisim, nevienam nav tiesības aizliegt Tev būt tādam kā esi, cilvēkiem jāiemācās būt neitrāliem uz to, kas viņiem nav tīkams. Te jau ir izteikti parādīts tas, ka savu viedokli tomēr nav ļauts izteikt, citādāk paliksi bez visa.

Link to comment
Share on other sites

Pats tu nonāksi ellē.

 

Pilnīgi piekrītu puisim, nevienam nav tiesības aizliegt Tev būt tādam kā esi, cilvēkiem jāiemācās būt neitrāliem uz to, kas viņiem nav tīkams. Te jau ir izteikti parādīts tas, ka savu viedokli tomēr nav ļauts izteikt, citādāk paliksi bez visa.

ak tu gejs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Jūs maukas compton u.c jums visiem jāmācās sadzīvot ar citiem, Nevis tikai ar sevi viņi arī ir cilvēk, Čeburaška tevi te neviens laikam  nesapratīs.

Edited by Nieziitis.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×