Jump to content
Roneeh.

[CSGO] MM|Mekleju cilvēkus ar ko spēlēt!

Recommended Posts

Sveiki tatad mekleju cilvekus ar ko spelet. Mans ranks pirms paris dienam bija DMG nu jau aizvakar MGE un nu Šodien MG2. Naāāāvi krieviem. man nav cilveki ar ko man spelet un but parliecinatam kad mak spelet. jo nu tas ir drausimigi ka krievi spele. Agrāk man nebija nekas pret krieviem ne RL ne CSGO bet nu dmg ranka teiksim ta kur tadi pajobaki ? aimplacement vispar uz zemi.... šaut nemak neko nemak! Rodas tads jautajums ko viņi dara šiteni ranka? un man tas dod pa nerviem
Lūdzu cilveki addojat mani steam

♦ whudafakky ♦

Edited by KrievuPadla
Link to comment
Share on other sites

+ Lindardiņ.

Beet var pāris raundus paķert kopā kādu reizi, bet man ir tā, ka sakumā neiet un, kad saprotu, kā spēlē pretinieki man aiziet.. addošu, jo par piemēru šodiena.. teammati šauj nost un ākstās.. ļauj defuse un tad tik nošauj un visādi lohi. -_-

Link to comment
Share on other sites

vaina nav citos, ir redzēti tik ļoti lieli dauņi iekš mm, bet still uzvarētas spēles, galvenais nepadoties un spēlēt.

piemērs.

pings

gsg0PlN.png

+ laikam aizvakar 4ratā pret globāliem uzvarējām spēli.

Nemeklē vainu citos. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tikko spēlēju MM ar 4 krieviem.

Viss kārtībā, man viņi nedirš virsū, es viņiem nediršu virsū.

Es Jūs visus sīkos zinu. Kā ar krieviem jāspēlē tad Jums aiziet šī te frāze (putin lox) un viss.

Vaina nav viņos. Vaina ir Jūsos.

Link to comment
Share on other sites

Tikko spēlēju MM ar 4 krieviem.

Viss kārtībā, man viņi nedirš virsū, es viņiem nediršu virsū.

Es Jūs visus sīkos zinu. Kā ar krieviem jāspēlē tad Jums aiziet šī te frāze (putin lox) un viss.

Vaina nav viņos. Vaina ir Jūsos.

Ak tad Putinu aizstāvi?

Link to comment
Share on other sites

Zini kur problēma ? Problēma tajā ka lielākā daļa no jums ir stūlbi dirsēji ...
Te ir princips o krievs viņam kautkas jāuzdirš un tad raud,kpc viņi dirš pretī.Pirmkārt skaties kā tu spēlē ir dienas kad norm iet,bet nu ir tādas,ka vispār neiet,so nav ko vainot krievus.

gl&hf

Edited by Istenais
stulbi ir uzrakstīt stūlbi
Link to comment
Share on other sites

Tad, kad sapratīsiet, ka ingeimā labāk ir piekāpties, nevis spēlēt pēc principa "kā Tu pret mani, tā es pret Tevi", tad spēle aizies un pat tie dusmīgie krieviņi paliek mierīgāki, just advice. Nemeklē skabargu citos.

Link to comment
Share on other sites

Es pats šodien saku Competetive spelet vai kā tur un wollā sadraudzējos ar krieviem.

Btw putins lox, krievos ne vaina.

veiksmi tikt silverāāaa  ahaha sud.

Edited by KrievuPadla
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×