Jump to content
Neo__

dd2 ieteikums

Recommended Posts

sveiki!


Taakaa esmu banots par wh un iisti nevaru pieraadiit ka man taada nemaz nav


es veeleetos jums ieteikt taadu lietu ka kad nobano kaadu player'u 


tad vinjam automatiski pirms sperienprojekts uznjemas ss(ScreenShot) kur redzams viss kas vinjam tur ir-


kubi,wh,kkaadas liinijas un veel visaadas "hernjas" kas godiigajiem speletajiem sapish visu gariigo


un protams liek izskaidiit pc and soliit dot pa purnu!


By Neo__


Peace!^^


Link to comment
Share on other sites

ja jau būtu tāds cs dievs, par kādu uzdodies, tad zinātu, ka tos skrīnus nofeikot ir vieglāk nekā labprātīgi apmīzt savus pirkstus.

 

 

Jēga no tiem skrīnšotiem nekāda nav, viņus var viegli pārtaisīt, un lielāko ties wallhackiem ir automātisks antiscreen. So velti deldēji pirkstus rakstot šo visu, jo šā vai tā nebūs.

btw, dd2 uz noteikta flaga šis ir.

 

Edited by admins
Link to comment
Share on other sites

Jēga no tiem skrīnšotiem nekāda nav, viņus var viegli pārtaisīt, un lielāko ties wallhackiem ir automātisks antiscreen. So velti deldēji pirkstus rakstot šo visu, jo šā vai tā nebūs.

EDIT: Klāv , zinu, bet nekad viņus neesmu taisījis jo zinu kad no tā jēgas nekādas nav. 

Link to comment
Share on other sites

 

ja jau būtu tāds cs dievs, par kādu uzdodies, tad zinātu, ka tos skrīnus nofeikot ir vieglāk nekā labprātīgi apmīzt savus pirkstus.

 

 
btw, dd2 uz noteikta flaga šis ir.

 

njuu vsp es par cs dievu neuzdodos :) vnk speeleeju ilgi! es personiigi uzskatu ka labi speelee tie kuri speelee uz touchpad, FS, un shauj spreciizi. cik esmu banots tik ir bijushas apelacijas un ss kuri bijushi pieprasiiti nav bijushi nekaadi "fake"... bet nu jaa tas bija tikai ieteikums kas +/- paliidzeetu shim (manupraat) leenaam grimstoshajam projektam:)

Link to comment
Share on other sites

Rekomendēju, jo cilvēki jūs neko nesaprotat.. Ne vienmēr visu var normāli ss noslēpt. Kautvai tu būsi miris, uzņems ss un tāpat citus jau redzēs.

 

Jūs pat pamēģināt necenšaties, tik nē, nekas nesanāks..

Link to comment
Share on other sites

Rekomendēju, jo cilvēki jūs neko nesaprotat.. Ne vienmēr visu var normāli ss noslēpt. Kautvai tu būsi miris, uzņems ss un tāpat citus jau redzēs. Jūs pat pamēģināt necenšaties, tik nē, nekas nesanāks..

 

Ir kaudze čītu, kas izslēdzas, kad tiek uzņemti skrīni :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Ir kaudze čītu, kas izslēdzas, kad tiek uzņemti skrīni :facepalm:

Un tu domā ir vairāk kā 1 tūkstotis cilvēku ,kuri ir gudri ar čītiem un to nolādētu sūda anti-screenshoot. Cilvēki ir vienkārši dumji un čīto, viņiem nav laika ,lai lādētu tādu figņu. 

 

SS tikai palīdzētu, man liekas jūs tagad situāciju vēršat tā, ka tāds dēmo nebūtu un viss atkarīgs no ss, kuru tu vari izmontet.

 

Padomājiet loģiski, atslēdziet no savas galvu sistēmas visu pārējo un 100% noveļat uz manu postu.

 

Dēmo arī var izmontet, ss arī var nomontēt, padomājiet tagad paši.

 

Ir gadījumi, kad SS nodzēs tos kubus, bet dēmo var redzēt tos kubus. Tas nozīmē, ka ne visi labi māk slēpt WH, nevajag kautkādam DZĪVNIEKAM vienam izskatīt, ja patiešam nezin vai ir.. Vajag apspriesties kopā ar visu komandu par katru sīkāko momentu. Vajag padomāt ar galvu, nevis ar pieri.

 

Dēmo ir puse no kuba. Bet ja pieliktu vēl ss, tad būtu pilns kubs. 

 

Būtu ari momenti, kad paņem ss un cilvēks pat nevar izmontet tur neko. Un neliks unbanu apeal.

Link to comment
Share on other sites

 

Tu maz pats saprati ko tu pateici ? Nebāz savu degunu tur, kur tavas zināšanas ir niecīgas. 

Tos sūda ss tai pašā peintā var pārtaisīt tā,kad nekā tur nesaskatīts pat redzīgākais cilvēks.

Gudri dirst nav malku cirst. 

Link to comment
Share on other sites

nu ir jau kā ezpizijs saka, ka daudzi ir par slinku lai kačātu, vai pārtaisītu paintā, labāk nomainīs ip or some shit, bet nu takā mūsu banteam locekļi ir pietiekami attīstīti čīteru ķeršanā, tad es domāju, ka nebūtu problēmas saskatīt wh par ar feik skrīniem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×