Jump to content
PostCollector

[Sudziba] Beg ir tricaratons.

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) nav bans, BEG`
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda  Lika visadus votes, randoma, flagu nost. Uztaisija FK, noslayoyu- izkikoja. very guud admin. 10/10
3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

http://failiem.lv/u/gfmixul
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Varat skatities visu, nav ipasi gars.
5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) abus.

 

Neposto Beg, nevajag tavus attaisnojumus. :)

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D votes lika mi4, viņš teica, ka ar 3 nevar es pamēģināju tāpēc. + par fk sadalīja komandas, teica katra komanda savos vārtos, tu nomainīji krāsu līdz ar ko tev nebija kur iet tpc nošāvu. pats vainīgs vien biji. 

GL&HF ;)

 

Ketzal ja tu esi tas salaspils, tad izkikoju tevi vienu reizi tikai tāpēc ka tu sāki vadīt raundu būdams t, kad teicu jaunajam lai vada un es sajaucu tevi ar viņu tpc. + nākošreiz tevi banošu par runāšanu beztolkā visu laiku.

 

 

sry mi4 tas nav personiski :D bet, jā kā jau mi4 teica, jb neviens nespēlētu vairāk, ja es sāktu par katru sīkumu visus banot :< un tas nav mans mērķis, bet kā jūs tā es ;) GL

 

+SA nesit mani :< , ja mana vaina tur bij, tad labošos, varbūt :D

Edited by Beg`
Link to comment
Share on other sites

Beg atkal mani visur iepin :(

Uzliku kādas 2-3 votes, so what? ta4 take a 4ill pill.. JB is made for fun, nevis lai mazie skrietu par katru sīkumu sūdzēties :<

Nebija tā ka tas traucētu spēles gaitu :<

Un FK tur nebija :<

Tici man, ja banotu jūs par katru sīkumu, tad ātri vien pazustu tauta :<

Link to comment
Share on other sites

Nebija FK xD

 

Sadalija krasas, es nomainiju uz zalu, bet pectam tikai pateica, ka nedrikst mainit krasas ,kad jau biju nomainijis..

 

Un par ko kicks? Vnk tapat gribeji, jo noslayoyu?

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

ezpizy kurš tev teica mainīt krāsu? neviens, tā kā pats vainīgs. varu derēt būtu viņš nošāvis liktu banu par fk. tādi jau jūs sms admini esat. speciāli provocējat un tad parādāt kādi muskuļi esat :<  zināt, ka būs futbols komandās nē jums krāsa jāmaina speciāli, spēles traucēšana tā tik ir tpc nošāvu un šaušu turpmāk ar, ja nebūtu vēl teicis pa vārtiem tad jā bet tā kā komanda bija dota tad nu pats vainīgs. 

 

ezpizy :D:D :D es fragoju? :D tik šauju nost ja neklausa bet nejau par katru sīkumu tākā nevajag te izdomāt neko :D

Edited by Beg`
Link to comment
Share on other sites

Tātad par šo situāciju. Neviens tev nelika nomainīt glow un kurš liek sev glow ,ja ir sadalītas komandas ....

Protams, begs arī varēja pateikt ,lai mana atpakaļ un nenošaut.

Neredzēju vajadzību slayot Begu un begam kickot tevi.

 

Anyway :

Miķelim vote flag off

Beg nākamreiz esi gudrāks un domā vienu soli uz priekšu ^.^ ( Flag atstāšu ,bet next sūdzība var tā nepaveikties)

Ezpizzy arī dažreiz paskaties no cita rakursa un tad pieņēm lēmumu.

 

 

P.s Beg , nemāci bērniem dzīvot pieaugušo dzīvi. Viņi vel ir mazi un vel nav pienācis tas ,laiks ,lai viņus mācītu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×