Jump to content
nouser12939r9

vnk man noņēma čatu :(

Recommended Posts

simplijs:(04 March 2015 - 05:18 PM)no offence, bet viņa jums visiem jau skype atsūkāja? :lol:

 
Tas par mani, gaidu atsauksmes- Jums puiši patika, godīgi ? 
 
p.s Simplij es nedraudu, bet ja kādreiz Tevi mazais puņār satikšu, pirmais , ko izdarīšu, es Tev kā jau sievietei pienākas- iebelzīšu pamatīgu pļauku :))))))) no offence :) 
 
Nesaprotu , kurš dirsā līdējs Tev iedeva moderatora tiesības, Tev viņas vajadzētu atņemt 
Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks vēlas uzzināt,par ko viņš ir ticis nobanots,lūgums vismaz paskaidrot kaut cik un nedzēs topiku,paldies :)

 

Bet ja nopietni,ir manīts,ka mazliet aizraujies ar lietotāju aizskaršanu,nopietni vai nenopietni,tas tomēr ir nesmuki :/

Link to comment
Share on other sites

neteikšu vairs neko skaļi, vienreiz jau sanāca stulbi.

 

bet palūgšu pamest identy. lūdzu. tikai nesit mani un nesatiec mani, jo es negribu satikt tādu cilvēku kā tu... <_<

 

kalvja posts visu paskaidro.

 

 

btw, visiem, lai zin - ES PATEICU, KA VIŅAI IR APROBEŽOTA DOMĀŠANA!

 

 

 

tagad bans no čata līdz 19:00, turpmākās reizēs būs bans no foruma par šādiem izteicieniem.

 

 

aaaaaaa, par čata izteicienu par atsūkāšanu, nekā personīga čaļi, bet nezinātājiem - šī jaunkundze, ja par tādu var nosaukt visiem lienot klāt, prasot skype un tālāk jau es vairs nevēlos neko zināt... tāpēc jautāju tādu lietu, jo parādījās arī pirmie aizstāvji čatā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×