Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Nafig te to Bershku, tak viņam esot pats labakais projekts MTA vēsturē, lai iet tur spelet. :<

Izmira viņam tas serveris :D. 1 mēnesi pastāvēja un vsjo. 

 

Par lvl man būtu šādas idejas :

 

15lvl- Katru reizi spawnojies ar komplektu. ( mape, gps, toolbox,infered, u.t.t) ( btw, zinu ,kad stulba ideja, vnk zābaks visas manas idejas aizstāja :( ) ( Noderīgs arī priekš teama)

 

30lvl- Zābaka ideja par dzert/ēst retumu. Kroč rec.

 

45lvl- Atceries galva, tu teici, kad tu LVL up, tu dabū kautkādu lootu, mantu/komplektu, smth kko.. Būtu awesome, bet no 45 lvl sāksies tā lootu automātiskā došana(patiesībā vēlētos, lai tas ir no 60lvl), kad tu lvl up ( vislabāk uzstādit, ka dod random mantas, bez mini guna.)

 

60lvl- btw, par zābaku ideju, neitral.. Kāda jēga? Spawnojies ar 8 slot un no 60 lvl 10 slot? wtf...

 

Ideju par 60lvl nav .D:

 

75lvl- 15k blood spawnošanās. ( zābaka ideja :D)

 

90lvl-Galvas ideja, man vienalga, kas tas būs, galvenais, lai tas ir 100% vēŗts, zin kā rocket launcher, mini gun ar 20 magiem , hydra par brīvu. (Ironija)

Link to comment
Share on other sites

Hei! Nezinu, vai esmu par vēlu vai kā, bet nesen biju iegājis pamēģināt kas jauns un kā serveris turas, viss ko varēju pateikt, fps ir drausmīgs, ar visu to ka dators spēj daudz vairāk kā spēle prasa, un arī, mappings pie area ir interesants, bet nekam nevajadzīgs, uzvar tam kam kompis nesasalst līdz zilajam ekrānam, un mazliet loģika arī pazūd, tuksneša vidū mežš :D Varētu ko mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Salabots:

Collision teltij, nevar tagad nobugot ciet area vai citas vietas. 

Tagad nevar rapot gulus, tikai gulet nekustoties. Sis darits lai cilveki nebugotos ieksa majas. :)

 

Bus laiks labosu talak visu, diemzel vina tik daudz nav. 

Edited by akka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×