Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Nevajag jau sākt raudāt, par to ka nenovērtajamtavu darbu :/

Tu padomā ko viņš viens ir paveicis tavā un citu IDentiešu labāk ko tu b** tik pohujiksi pret to aticies?

Tad nenāc te ja tu nemāki novērtēt citu darbus un pats neko nemāki no tā.

Link to comment
Share on other sites

EVENTS 

By Marauders.

Sveiki, šodien jums maza dāvana no Marauders klana.

Apokalipses laikā, izdzīvojušie apmetās mežā un uzcēluši sev nometni.

Izdzīvotāji bija savākuši daudz Ammo un Ieroču, kā arī aplaupījuši konvoju.

Taču izdzīvotāju nometni piemeklēja baiss liktenis.

Zombiji kādā naktī uzbruka nometnei.

Izdzīvotāju skaits: 1

Pēdejais izdzīvotājs inficējās ar vīrusu un nomira.

Izdzīvotājam bija KARTE, kura nonāca mūsu rokās.

Mēs šo karti paņēmām un nolēmām padalīties ar jums izdzīvotāji.

Jūsu mērķis, atrast noteiktajā laukumā Camp Site.

Kartē ir atzīmeti daudz iespējamie Camp SIte vietas.

Tā sastāv no 3 Teltīm.

Jums jāatrod un jāšauj citus kas dosies uz nometni.

Visu savāciet sev. :)

BONUS: ES PARKARTOJU CAMP SITE VIETU UN PIEVIENOJU BALVĀ VĒL PATRIOT UN DAŽUS VĒL MAGUS. 
 

KARTE-http://prntscr.com/7w29ac

GL & HF

Edited by Zabaks
Link to comment
Share on other sites

GG WP. Enzo unbans un jau bāze tukša. Tak izbanojiet perm to Enzo. Aptīrijis lielo bāzi LODES. Dabūjis unban un aptīra bāzi, gan jau atriebties gribēja. Es nesaprotu, kāpēc tam sīkajam vispār unbans. Bugojas bāzēs un apzog. nu vnk forši vai ne. Galva uzlabo bāzes lai nevar iebugoties. Un izbanojiet to Enzo vienreiz laukā. Neviens cits tas nevarēja būt jo bāzes pieeja ir tikai 2 cilvēkiem. Nezinu vai tas kaut ko mainīs ko uzrakstīju, bet šī nav pirmā reize ka viņš iebugojas. Man jau apnika ka izzog bāzi un tad jākrāj atkal magi no jauna, tāpēc vēršos forumā. Augstākstāvošie lūdzu izlemjiet ko ar viņu darīt. Paldies.

 

ATBILD TIKAI LŪDZU ADMINI!

 

@Senciitis Es nevaru pieradit jo nebiju on. Bet Enzo vakar dabuja unban, un man neviens cits neliekas aizdomās, jo Enzo jau sen heito mani un ar LODI viņam nav nekas labs. Es domāju ka derētu viņu sodīt. Viņš jau agrāk bugojās bāzēs.

 

Edited by Zabaks
Link to comment
Share on other sites

Zābak, nahujam tieši viņš, domāju tagad tur pusserveris ienīst to Lodi, cik palasīju tur topikus, viņam galīgi galvā sakāpis. Bez pierādījumiem VAIRS nebano, tāpēc vari iet sūkāt tālāk un šeit tu neko nepanāksi.

Link to comment
Share on other sites

Lol, zābak. :DDD Ej paraudi vairāk, bugeri. Es vienreiz tik to dariju un nopelniju banu, vairāk ar to nenodarbojos... Zābak, man šķiet , ka tu pats to izdariji un tik vēlies, lai banu dabuju...  btw baigā problēma... Es ikreiz ielogojos serverī, esmu vienā un tajā pašā vietā un ar vienu un to pašu loot. Profils nobugojas laikam, blaa. 

EDIT:  Tas nav man vienīgajam. Tas ir visiem cilvēkiem kuri vakar bija ap 3:00 on. Šodien paši to teica. : ( 

Edited by Ketzal
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas nav ar to Area.

 

Lidoju ar heli un man reāli nodropo uz 30 fps no 61... :<

Jorēn , tas ir daudzās vietās kur nodropo fps kādi sasodīgi bugi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×