Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Lago un kā vel lago , gandrīz poēc katra RR nokaras , mašinas normali nevar iekāpt, utt. P.S. Kad algo winchester vislabakais ierocis :D Šodien 3 novacu ar winchester dazu minusu laika  , bet ar citiem ierochiem vispar nav iespeja :D

 

VISI kas spēlē MTA Paskatiets pie problēmām manu topiku mosk kāds var palīdzēt 

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Es domaju tikai ka labak un kapec butu kautkas man jaliek ieksa?  Es un mans draugs pat paroli nezin cilindram, vnk tad kad mans coms bija teama ar rio , vins zinaja cilindra paroli, iegaja ieksa un pectam izlagojas ,kad bija iegajis cilindra. Pec ilga laika atkal ienaca mans coms ID un vins jau ielagojas cilindra. Neviens nezinaja no mums paroli. Vins vienkarsi ielagojas jau cilindra. Paskatijas kas tentos un vov... 

 

Bija man vel ss, ka tie tenti jau tur stav un ss ka mes vinus aizveram. 

Link to comment
Share on other sites

Beidzat raudāt, nākamreiz nevis pats jauc tos tentu, bet pasauc adminu.  :mellow:

Mhm, un toreiz kad ar Pandu, Wazaa, Reini, Mairi un visiem pārējiem bijām team, kapēc tad visu team izbanoja par to ka tentos bija daudz magi?  :hmmm:  Neviens nevienu nebija nostučijis and jā. Labi, mani tad neizbanoja, jo tieši Surenos teica, lai eju prom no jūsu team, tā arī izdarīju un mani vienīgo neizbanoja.

Link to comment
Share on other sites

Vjakso, ja jau nav pierādījumi lai nobanotu Rio, tad kādēļ toreiz mūs ar senci arī izbanoja bez pierādījumiem, tikai sliecoties uz tukšiem vārdiem, kurus teica vodka. Tur tak ir uzreiz skaidrs ka ir buggots un kaut kā viņi ir jāsoda.

Link to comment
Share on other sites

Ja vinu nebano vai nesoda vispar, tad vismaz specojiet vinu biezak. Un vina komandas biedrus, nedomaju ,ka vins pats buggo, bet citi vinam buggo, lai tiktu tikai teama un speletu ar to buggeri. Man ta skiet..

 

Un iesaku visiem adminiem uzlikt apmeram 0 lvlu, vai vismaz 10, savadak uzreiz Rio un citi buggeri zin ,ka admins ieksa, spriezot pec lvl.

 

Nezinu, paskatieties console cik reizes vins nomirst ,paskatieties vai vins neuzpragst 2x, ieejat vakara vai no rita. Esmu redzejis ka vins no rita visu laiku spragst 2x, sabugojas.   

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vjakso, ja jau nav pierādījumi lai nobanotu Rio, tad kādēļ toreiz mūs ar senci arī izbanoja bez pierādījumiem, tikai sliecoties uz tukšiem vārdiem, kurus teica vodka. Tur tak ir uzreiz skaidrs ka ir buggots un kaut kā viņi ir jāsoda.

Vienīgā reize, kad es tevi esmu banojis par bugošanu ir tad, kad ar autoclicker buggoji.  :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā reize, kad es tevi esmu banojis par bugošanu ir tad, kad ar autoclicker buggoji.  :facepalm:

Muļķis meties? Es nekad savā mūžā neesmu izmantojis auto klikeri, to visu var izdarīt tikai sliecoties uz pingu. Tas pat neskaitās kā buggošana, neizmantojot auto kliku, jo ar auto kliku visu laiku izdodas.

Link to comment
Share on other sites

Muļķis meties? Es nekad savā mūžā neesmu izmantojis auto klikeri, to visu var izdarīt tikai sliecoties uz pingu. Tas pat neskaitās kā buggošana, neizmantojot auto kliku, jo ar auto kliku visu laiku izdodas.

Bļe, es tevi specoju kādas 10 minūtes. No sākuma meti visu laiku ārā tentu un nekas nesanāca, uz minūti stāvēji vienā punktā un pēc tam uzreiz viss sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×