Jump to content
-.-

Iesildu pirkstus.

Recommended Posts

to sauc par streifosanu -.- Bez streifosanas, tu bhopu/LJ,CJ,DCJ,MCJ,WJ (U.C) nepalekasi uz prieksu :< .

 

anyway ,nice streifi, esmu lidzigs tava limeni ,ranosanas prasmes nav tik labas, bet streifosana/leksana 97 % apmera. 

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

 

anyway ,nice streifi, esmu lidzigs tava limeni ,ranosanas prasmes nav tik labas, bet streifosana/leksana 97 % apmera. 

Tev laikam nav ne jausmas ko tu tikko pateici  :clapx:

Link to comment
Share on other sites

Es visu sapratu :D! Ja tu nesaprati ,tad gribeju teikt ,ka tavs video ,tavi skilli ,salidzinajuma ar mani ir gandriz vienadi

 

Sākumā pārliecinies kas es esmu, ņemot vērā sasniegumus 5x5 hnsā un pub hnsā. Pēctam uzzini kāda ir mana pozīcija pasaulē un latvijā. Ja šie soļi nav pietiekami, tad uzspēlē pret mani. Ja tavs arguments būs tas pats, tad es tevi pārlieku neapvainojot  uzskatīšu tikai par infantili. :clapx:  

Link to comment
Share on other sites

atnāci pablatot ? visiem poh, kas tu esi, kura vieta tev pasaulē, Latvijā, nevienu tas neinteresē :(

Ja es nāktu blatot, tad sen jau visu vārdiski izklāstītu pirmajā postā. Ja esi mani redzējis serverī, tad par botiem nevienu nesaucu - attiecīgi sēžu vienmēr klusi un spēlēju for fun, nevis blatoju pa labi un pa kreisi. Vienkārši šeit cilvēks pārsteidza ar saviem izteikumiem.  :ty:

Link to comment
Share on other sites

Tavs rakstītais nevienam neinteresē.

tavs arī nē.

 

Bet par video varēji ielikt nevis tiešo first person, bet kādu skatu no malas, vai k kā tā, jo visu laiku lekā + specefekti tavas kustības padara nebaudāmas.

Link to comment
Share on other sites

Ielikšu video kā trenējamies volejbolu, pēctam parādīšu kāda ir mana pozīcija Latvijā, uzaicināšu Tevi uzspēlēt pret mani un uzvarēšu. Ja Tevi uzvarēšu, neapvainojot uzskatīšu Tevi par lohu un tizleni, close enough?

 

Un ko tu šobrīd centies pateikt? Ja tev nav skaidrs, tad tēma ir par cs 1.6 HNS un es cilvēkam atbildēju uz viņa izteikumu. Runāsim par tēmu. Līdz ar to iesaku nākošajos postos  nebāzties ekšā ar savu pazemināto viedokli, trūcigo apziņu vai vāji attīstīto intelektu.

Link to comment
Share on other sites

Te pus cilveki ieposto kautkadu hrenju un pectam pasi blato. Nevarat kautko varbut pateikt par video? Tik dirs un dirs. Un tapec ari tevi nenema par Game Adminu ,DZIVNIEK,un nedomaju ,ka nems, jo tapat nemainies, tik dirs virsu :< !

 

Es nesaprotu, ble, kapec te kautkas jablato visiem? Cilveks grib paradit ,ká viñß mak, un salidzinosi ar jums, jus esat n00bi. Zinat kapec? Paradi savu video, ka vari labak, nevis ne pa temu kautkadu volejdbolu...  Ja ,varbut neesat, tad beidzat vienreiz dirst viens otram, ta ka kautkads pedofils,psihs :<

Un par savu *NEVIENAM NEINTRESE* labak padoma ko raksti, jo man piemeram interese, varbut citiem ari, citi varbut ari grib but ,ká viñß.

 

just chill and enjoy, thats all! Vienkarsi nav várdu man... Vienmer tik dirst un dirst. Vot ,ka vienreiz iebelzis tev pa gimi ,tad varesi piñát uz zemes, ar savam asinim. No offense, bet nu tas ta ir. 

 

 

true story.

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×