Jump to content
SmileInTime

Uhh, 11 gadi bet admins.. R.K Smukulis.

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Admina niks, R.K Smukulis

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda Tātad, sēdeju CT vadiju, čalis nogago neparko, un transf.. Normāli vadiju, tas ka chali perk awp pa idp nav mana vaina, čalis nogago un transfero, nu kā 11 gadi bet admins. :DDD.

 

ADMIN R.K.Smukulis: Has gagged SmileInTime from speaking for 5 minutes! (say / say_team / voicecomm)

ADMIN R.K.Smukulis: transfer SmileInTime to TERRORIST

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

http://failiem.lv/u/qzsmtuf

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību

Nezinu tieši bet pie beigam jābut.

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p)Nezinu, laikam 47. vai 48. Dariet ko gribat ar viņu gribat sms admins viņam, bet adminēt nemāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidi, pierādi ka es nolamājos? pierādi, nezinu noteikumus.... Vakar vadiju visu perfekti ar Olafu, ko tu te muldi... Jā protams, man arī ir sava privāta dzīve nekā sedet 24/7h lasiit noteikumus. ;) Man nav jaatceras viss vismaz es tā uzskatu, ko atceros to uzdodu. Pierādi ka nolamājos... Loshara.

Link to comment
Share on other sites

1. Tevi nevar tavā dēmo dzirdēt

2. šaubos vai viņš vienkārši tevi gagoja un pārmeta

3. pēc taviem vārdiem (pierādi , pierādi to un to ka es ķip lamājos) parāda to kad tu esi tur lamājies.

 

šaubos vai viņš būtu jasoda jo kad es esmu serverī nēesmu redzējis kad viņš šādas lietas darītu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×