Jump to content
daunis52

[Sudziba]Furgons.

Recommended Posts

  1. Pārkāpēja niks Furgons
  2. Pārkāpēja IP ar skrīnu vai linku (lai uzzinātu ip, raksti konsulē xlist) 84.237.205.155:27005
  3. Demo, kurā notiek pārkāpums (IDenty_serveris_DEMO.dem) http://failiem.lv/u/wdtkjoo
  4. Aptuvenais laiks iekš demo, kur redzams pārkāpums hz ,demka nav gara.
  5. Pārkāpums (piem. wallhack) nepamatots transfer,ungag,maybee abuse.
  6. Papildus informācija (Ja pārkāpums ir FK, tad šis punkts ir obligāts, minot konkrētu situācijas aprakstu) kas sis par iemeslu ,furgon? http://identy.lv/bans/index/70088 jaungada bans.. tas nav iemesls ,beigas vel pieliec kautkadu FK. raksti normalus iemeslus. + nepamatots ungag, transfer. Semuel nosauc mani par siko pidaru-i gagged him 10 minutes. Furgons panem ungago, nav iemesls. Es vinu parmetu TS ,jo vinam ir gags un nevar runat ,furgons parmet atpakal -.- abuse bija un vsjo + nepamatots transfer. . es no vina sitas izdaribas esmu daudz redzejis, tak nemat acc nost un ,lai izlasa noteikumus.Un tad ,lai perk acc un tad varbut pratis lietot. Man WH esot, hhaa ,loti smiekligi. 1.Aigars pateica ,kad man kubi ,vins man sava, pulas beidzas ,apgriezos atpakal ,un uzsavu ,netrapiju ,aizgaja aiz margam un tad nosavu.2.Bija CT hns, gajam uz GR ,vareja redzet ,kad KZ durvis bija atvertas ,ta tad zinaju ,kad vini ir tur. Iemetu flash iekska, gaju pec wepa, ka jau loti daudz mapes zinu ,kur parasti vini sez ( augsha, pa labi/kreisi/lifta) tad ar lenu gaitu gaju skatities pa kreisi ,pa labi + vel TS palidzeja,jo vareja redzet kur vini sauj. Tad nosava 2 manejos ,redzeju ,pusi kermeni ,vins bija KZ pa vidu ,pa kreisi. Tad nosavu vienu ,un tad kas bija pa vidu atri rashoju un nosavu, ieprieksh to zinadams un redzedams vinu . Vienkarsi smiekligi axaxaxa. UN JAU BESI,dodu jums bosiem naudu,noperku unbanu, bet visi pret mani izturas, ka pret lohu . kautvai censos tikai attistities serverim / palidzet. Noteikumu parkapejus sodu un miers. NE nahuj man puss serveris dirs ,ka man kubi ,un dirs virsu. zahabali .
  7. Serveris kurā tas notika (dd2, surf, hns, jb, war3)

Link to comment
Share on other sites

Tu jau teici, ka unbani Tev vienmēr būs, jo kontā 90 euro, tāpēc mums ir jārespektē Tevi, Tu kubo, pērc unbanus un par to, ka pērc, mums Tevi ir jārespektē? Nebūs tā!

 

P.S BanTeam izskatīt demo par WH!

Link to comment
Share on other sites

UN JAU BESI,dodu jums bosiem naudu,noperku unbanu, bet visi pret mani izturas, ka pret lohu . kautvai censos tikai attistities serverim / palidzet. Noteikumu parkapejus sodu un miers. NE nahuj man puss serveris dirs ,ka man kubi ,un dirs virsu. zahabali .

 

Un kurš vainīgs,ka pret tevi tā izturas?

Link to comment
Share on other sites

Nekādus apvainojumus nedzirdēju, tapēc arī ungagoju. Paskataties vel viņa demo tur var redzēt ka šitas krasavčiks lupī caur sienām.

čīteris bīji, čīteris vienmēr paliksi
Neko par tiem bana ierakstiem nesaprotu, viss normāli, reasion ir rakstīts, pievienoti papildus vārdi, kā sveiciens Jaunajā gadā, aizej paraudi, ka es netaisnīgi rīkojos un nobanoju viņus. lct5qgfkrdhtmh6ejtnz.gif Kur pats bīji tajā laikā, kad es smagi strādāju un liku banus? Varēji tu banot viņus un neraudāt te.

 

P.S a jā, es pārskatīju tavu demo, nemāki tu wh noslēpt. Tur dažos momentos var redzēt, ka viņš pat gaida kad ct skries, jo redz ka viņš ir kustībā. Neviens nekad tādos momentos negaidītu, kad ct būs pirmais kas līdīs arā, bet šitas indivīds gaida un dabuj fragus.

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Nekādus apvainojumus nedzirdēju, tapēc arī ungagoju. Paskataties vel viņa demo tur var redzēt ka šitas krasavčiks lupī caur sienām. Neko par tiem bana ierakstiem nesaprotu, viss normāli, reasion ir rakstīts, pievienoti papildus vārdi, kā sveiciens Jaunajā gadā, aizej paraudi, ka es netaisnīgi rīkojos un nobanoju viņus. lct5qgfkrdhtmh6ejtnz.gif Kur pats bīji tajā laikā, kad es smagi strādāju un liku banus? Varēji tu banot viņus un neraudāt te.

protams..nedzirdeji, vai neredzeji? Laikam pievers lielaku uzmanibu ,kas notiek arpasaule, nevis spele. Ja neredzeji ,tad vajag parbaudit un apskatities. Nevis uzreiz ,kautko izdaru- ungag or smth.Vnk besi.. Un neskatos caur sienam ,watch again demo. Un tu ari esi musdienu milais varonis ,kurs tik mak pateikt *RAUD*,njaa.. es necensos nevienu apvainot, bet ir tadas reizes, kad man aiziet ciet.

Un kurš vainīgs,ka pret tevi tā izturas?

Olafs.

Tu jau teici, ka unbani Tev vienmēr būs, jo kontā 90 euro, tāpēc mums ir jārespektē Tevi, Tu kubo, pērc unbanus un par to, ka pērc, mums Tevi ir jārespektē? Nebūs tā!

 

P.S BanTeam izskatīt demo par WH!

nez.. es tev kautko esmu izdarijis ,kad tu izturies pret mani ,ka pret lohu? Ja man konta ir nauda, bet man ari vajag est/dzert un visadam lietam ,nevaru katru euro lietot prieksh identy. Ludzu paradi man jebkadu demo ,kur es tevi esmu aizkaris/apvainojis/ vai ari vispar kautko tev izdarijis? Es palidzu attistities IDenty, nevis te *telot* kruto adminu. Ir jautri spelet, bet dazreiz daudzi cilveki man heit'o un tas saboja garastavokli spelet. Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

protams..nedzirdeji, vai neredzeji? Laikam pievers lielaku uzmanibu ,kas notiek arpasaule, nevis spele. Ja neredzeji ,tad vajag parbaudit un apskatities. Nevis uzreiz ,kautko izdaru- ungag or smth.Vnk besi.. Un neskatos caur sienam ,watch again demo. Un tu ari esi musdienu milais varonis ,kurs tik mak pateikt *RAUD*,njaa.. es necensos nevienu apvainot, bet ir tadas reizes, kad man aiziet ciet. Olafs. nez.. es tev kautko esmu izdarijis ,kad tu izturies pret mani ,ka pret lohu? Ja man konta ir nauda, bet man ari vajag est/dzert un visadam lietam ,nevaru katru euro lietot prieksh identy. Ludzu paradi man jebkadu demo ,kur es tevi esmu aizkaris/apvainojis/ vai ari vispar kautko tev izdarijis? Es palidzu attistities IDenty, nevis te *telot* kruto adminu. Ir jautri spelet, bet dazreiz daudzi cilveki man heit'o un tas saboja garastavokli spelet.

 

Tad bļed nečīto un ej ēd nafig nevis tērē naudu spēlēm , brīnies vel nahuj visi tevi ienīst . Tu saki , kad izpalīdzi pērkot unbanu , bļe tajā pašā laikā citi spēlētāji nespēlē vairs identy dēļ tādiem čīteriem kā tu . Daunis kā daunis . Vienkārši lasot šito postu gribās kautkam iepist . Tu esi tik neloģisks , ej attīsties .

 

Taisat šo topiku ciet , lai BT atver un , lai šis beidz sevi apkaunot .

 

/atvainojos par valodu un , kad postoju kur nevajag /

Edited by ReinisLV
Link to comment
Share on other sites

Tad bļed nečīto un ej ēd nafig nevis tērē naudu spēlēm , brīnies vel nahuj visi tevi ienīst . Tu saki , kad izpalīdzi pērkot unbanu , bļe tajā pašā laikā citi spēlētāji nespēlē vairs identy dēļ tādiem čīteriem kā tu . Daunis kā daunis . Vienkārši lasot šito postu gribās kautkam iepist . Tu esi tik neloģisks , ej attīsties .

 

Taisat šo topiku ciet , lai BT atver un , lai šis beidz sevi apkaunot .

 

/atvainojos par valodu un , kad postoju kur nevajag /

Muti pietaisi *CENZETS* *CENZETS* *CENZETS * ,tu vispar kautkads kritikis esi? Visas sudzibas iejaucies. Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×