Jump to content
PatsSandis

Skrīni!

Recommended Posts

Es vēlētos ieteikt, nezinu, kas tas ir, bet ķipa, kad pieņemsim es kādu banoju, par kubiem utt, lai es varu paņemt uz viņa skrīnus, jo skrīni nemelo, ja viņi labi slēpj, kubus nevienmēr to var ieraudzīt demo, bet ja Tavu ekrānu noskrīno, skrīni nemelo, un mēs redzam, ko čīteris redz! Manuprāt, baigi labā štelle!

 

Un tie, kas saka, nevajag šito, nebūs, lieciet klāt tekstu ar mīnusiem, šim, neder , attaisnojums, ka būs maz playeri, serverī, jo visi izbanoti, ehh, man skaisti smērē! Bet , jā , ceru uz atsaucību! ^^ štirīii

Edited by PatsSandis
Link to comment
Share on other sites

draudziņ, jau sen 90% čītu reaģē uz amx_screen pluginu un viņi vienkārši screen laikā izslēdzās. ;)

 

Pat opengl?

 

 

 

 

Protams :Kappa:

Edited by Rausis
Link to comment
Share on other sites

Piekritu ,opengl ir popularakais WH veids ,nav jau visi mulki. Daudzi prot loti labi noslept wh . Ari ir gruti pamanit MPH leis ,silent aimu |+| vel tos glowus (WH kubicinus) ,domaju ,kad sis plugins ,vai ari kas tas ir noderetu :)!

Link to comment
Share on other sites

Gribētu atsvaidzināt šo tēmu. Centos saprast ko jūs ar to amx_screen domājāt, bet ir vienā citā komūnā (nereklamēšu...), kurā vismaz simple wh uzrādās. WH ir diezgan apstrīdams jautājums, tāpēc baigi labi būtu vismaz pie sūdzībām pielikt oriģinālo bana noraušanas laikā notverto screen redzēt. Nu kaut kā tā.

Edited by indianiso1
Link to comment
Share on other sites

Gribētu atsvaidzināt šo tēmu. Centos saprast ko jūs ar to amx_screen domājāt, bet ir vienā citā komūnā (nereklamēšu...), kurā vismaz simple wh uzrādās. WH ir diezgan apstrīdams jautājums, tāpēc baigi labi būtu vismaz pie sūdzībām pielikt oriģinālo bana noraušanas laikā notverto screen redzēt. Nu kaut kā tā.

Kas tur apstrīdams? Cilvēki, kas lieto wh biežvien izdara kaut, ko muļķīgu, kur ir skaidrs par to, ka ir vai nav wh.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×