Jump to content
Aidziiis

Unban

Recommended Posts

1. AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin W : MadYoga.

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned Nickname : slavik

[AMXBANS] Reason : ' bans '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 95.68.54.250 '

 

2.krc, vakar korumpeets admins mus nobanoja un BT pagarinaja vinam banu par noteikumu nezinasanu un paarkapsanu un mums nonema banus , hujaks no rita pamostos un kkads chalis, kam nav nekadas teiksanas saja serveri ar statusu Pensija uzlicis man perm banu ar iemeslu bans, Domaju sitam chalim janem nost admins. Ja bans paliks es to ta neatstasu , ja jus nelabosiet so situaciju, tad labi nebus nevienam. Visgardak smejas tas, kurs smejas pedejais un man smiekli nenak.. B)

esmu loti daudz ieguldijis prieks si servera attistibas , un ja viens cilveks, kam nav nekada teiksana un ir aizgajis sen pensija var uzdorsinaties man uzlikt banu, tad es iesu paari likjiem, lai so situaciju mainitu un lai vainigais atbildetu par savu ricibu

 

 

3. http://failiem.lv/u/duoeoah pienemsim ka sis demo

 

4. http://identy.lv/bans/index/69625

Edited by Aigars
Link to comment
Share on other sites

Nedrikstu varbut iejaukties ,pat postus nekraju. Paskaidrosu vinam

 

Tev vakar bija bans par monitoringu, tevi nobanoja par to ,un tad tu ar aktivu banu nobanoji keisiju ,tev bija aktivs bans, par to tev ari nobanoja Yoga.

Link to comment
Share on other sites

Nedrikstu varbut iejaukties ,pat postus nekraju. Paskaidrosu vinam

 

Tev vakar bija bans par monitoringu, tevi nobanoja par to ,un tad tu ar aktivu banu nobanoji keisiju ,tev bija aktivs bans, par to tev ari nobanoja Yoga.

 

principaa, keisijs vakar paarkapa noteikumus, uztaisot mass fk, serveri citu adminu nebija un keisijs to, manuprat, izmantoja, jo loti aatri pec saviem fk, nobanoja gan aigaru, kuram vienigajam serveri bija acc, gan mani un parejos no muusu klana, bet aigars aatri reageeja un iegaja serveri uz pus sekundi, lai vainigais par mass fk atbildeetu taisniigi. Taadus adminus, kaa aigaru, identy vajag vairaakus.

Link to comment
Share on other sites

Bani ir vienkārši saplīsuši,pašreiz neredzu jēgu banot ar iemeslu aktīvs,ja tāpat droši var tikt iekšā...

#PrayforAigars

 

pls no wp.

 

 

 

Ops,sorri then,mazliet sajuka kkas :(

 

Anyway,bani nestrādā un tas ir fakts.

Edited by Rausis
Link to comment
Share on other sites

Galu galā īstais pārkāpējs šajā lietā tika vaļā un atrodas brīvībā, kā rezultātā cieš nevainīgi lietotāji. Keisijs uztaisīja 11 mass frīkilus, viņš tika nobanots uz 2 dienām, bet kur pazuda bans? Īstais vaininieks joprojām ir brīvībā, tāpec izbeigsim šo netaisnību, kas notiek ID. #thisismadness

Link to comment
Share on other sites

Bani ir vienkārši saplīsuši,pašreiz neredzu jēgu banot ar iemeslu aktīvs,ja tāpat droši var nākt iekšā...

 

Tas nav dēļ bana gļukiem! Yogijs viņus abus šodien nobanoja!

Link to comment
Share on other sites

Jūs bijāt pelnījuši PERM banus, jo nevis palīdzi attīstībai, bet visu pis kopā. :) Ar savu freekillgaming .. mani freekili bija neapzināti un nejauši, paši demo varat apskatīt, ka reāli klusēju bija taads awkward, jo nezināju, ko darīt, es gaidiju banu, varu tagad kaut vai to dienu neiet on, lai būtu godīgi. ;) Bet nu tu jau to sen esat pelnījuši. Yoga pareizi dara. ;) Šaubos vai viņam ko šeit var atņemt, ja viņš ir viens no trīs īpašniekiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×