Jump to content
ADDISON

Sudzība [jailbreak] slavik.

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) nav nepieciešams.

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda Sākās jail_Ancient mape visi spelētāji jau zin, ka Slavik, Kichinja37 un Bazils runā skaipā, jo iepriekšējā mapē Bazils vadija un fonā varēja dzirdēt slavika smieklus, labi domāju varbūt nākamajā mapē nebūs CT un nebūs monitorings, bet tomēr. Atkal dzirdams slaviks bazila voicā. Skaidrs monitorings, jo reāli Bazils visu zināja, ko darīt, jo Slaviks pa skype laicīgi bija pateicis, tāpat Kichinja. Vairāk redzēsiet demo.. beigās visam serverim apriebās un es nobanoju visus trīs. Kicha vel beigās atzinās, ka visi trīs runāja, bet slaviks ienāca aktīvu un nobanoja mani, jo iepriekš netīšām massFK uztaisiju, liku nostāsties pie sienas un sajaucu.. jo viņiem bija jābūt tupus (tā es biju domājis, sakot nostājieties) labi pārmetu sevi T, atzīstu, ka bans man ar pienākas, bet nejau nākt un ar aktīvu banot. Slavikam pa daudz flagi, besī jau šitā FREEKILLGAMING ākstīšanās serverī, jo kāds no BT or pensionāriem dod unbanu tāpat. Tīri palaimējās, ka uz 4h nobanoju tik. Galu galā monitorings čota ir, jo runājot pa skaipu tāpat paļubom saka priekšā, tā visi darītu!

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" http://failiem.lv/u/duoeoah

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcībudrošības nolūkiem skataties visu demku, lai saprastu, gara nav.

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) stmd.

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

mans niks nav Kichinja37 ,

un viss kas tur ir rakstīts ir liells bullshits, nekad neesmu ar viņiem runājusi

ja es pasaku , ka runāju, tas uzreiz nozīmē ka runāju un tev jātic?

Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

skype runajam? jaa, runajam....

kautko prieksa viens otram teicam? nee neteicam, ja sitaja ahuenaja demo var dzirdet kautko citu, tad variet likt mums visiem perm.

 

"Galu galā monitorings čota ir, jo runājot pa skaipu tāpat paļubom saka priekšā, tā visi darītu!" palubomu saka prieksa...

monitorings, jo es dzirdeju, ko CT teica, kas jaadara? wtf

Link to comment
Share on other sites

skype runajam? jaa, runajam....

kautko prieksa viens otram teicam? nee neteicam, ja sitaja ahuenaja demo var dzirdet kautko citu, tad variet likt mums visiem perm.

 

"Galu galā monitorings čota ir, jo runājot pa skaipu tāpat paļubom saka priekšā, tā visi darītu!" palubomu saka prieksa...

monitorings, jo es dzirdeju, ko CT teica, kas jaadara? wtf

Viena saka, ka nerunājāt, otrs saka, ka runājāt. wtf? Jūs paši domājatRīt būs velviens demo, no iepriekšējās mapes,kas pierāda visu vārdu spēlē :)

un Kicha? Velreiz citēt yogiju? - Ja prasa vai saka, tad bano, paši bļeģ vainīgi. // neesmu nekāds šķirotājs, joptvaj, nebūšu viens no tiem čaļiem, kas cs'ā koļīs veceni un līdīs viņai dirsā kā mūsu Aigariņš - aj es Kičiņu nekad viņu nešauju, nošauj tu! psc, smiekli pašiem nenāk?!

Link to comment
Share on other sites

Keisijam bans pagarināts! Par mass fk.

 

Bet sakars ja viņi neteica viens otram kur kas atrodas! Uzreiz bīja jābano viņi 3 par to ka tevi nošāva ? Kas būs ja es runāšu csa laikā ar administrācīju par kādu par citu spēli ? Arī banosi par monitoringu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×