Jump to content
Filjka

Stulba reklama.

Recommended Posts

Labvakar!

Nolemu noka4at Valve Humer Editor.

Bet nesanaca , toties noka4ajas laikam kautkads virus.

Vobwem man no neta ladejas kautkads sudz , chrome sledzas ciet , antivirus ver vala ka kautkas jaizdzes bet nesanak (jo itka kautkadas progas lieto) un vel reklama ir :@@@

 

thumb_show.php?i=floaaoh&n=wtf.jpg&refresh1

 

Ludzu palidziet :/ man w8

Link to comment
Share on other sites

Maybe nolādē ADBLOCK tas aizsargā visu no web reklāmām! Nemetīsies vairāk reklāmas ! Maybe palīdzēs tev , maybe ne. paskaties!

Link to comment
Share on other sites

McAfee standarts bija , man taks paris dienas :D domaju nekas nenotiks a citu slinkums ka4at.

fuh atradu kur valodu nomainit ...

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

 

McAfee стандартный. Пропал лв и англ язык на пц... и все глючит

:D smieklīg :D

 

mcafem neredzēju tādu iespēju, kā skenēšanu ielādes brīdī.

bet nu pamēģini restartēt datoru un uzreiz pēc ieslēgšanās palaid pilnu sistēmas pārbaudi...

 

Pats lietoju avast, nav slikts, un ir arī iespēja "skenēt ielādes brīdī" jeb skenēšanu pirms OS palaišanas. bet nu lai tev izdodas :D

Link to comment
Share on other sites

noup, adblock nebloķē visu, nestāstat pekstiņus.

Uninstalē visas liekās programmas, restartē datoru - tieši tā es tiku vaļā no viņiem.

 

es nokačāju visus free adblockus, nezinu kurš tik labi strādā, bet man nerāda nevienu reklāmu :damn:

Link to comment
Share on other sites

Gudri būtu izdarīt šādi:

  • Atinstalē visus Pluginus, n shit no savu browzeri, visus cookies, visu.
  • Atinstalē pašu Browzeri, pilnībā, tā lai nesaglabājas nekādi faili, bookmarks, nekā.
  • Atinstalē visas liekās programmas, software, utml.
  • Iztīri kompi ar normālu Antivīrusu, kā arī ar CCleaner.

  • Kad to esi izdarījis, tad uzinstalē sev vēlamo Browzeri un uzinstalē ADBlock, kuri pieejami @Chrome Store lai arī visus Adus viņi nebloķēs, tomēr kaut kādu primāro aizsardzību dos. Taču viss labākais variants tomēr būtu vienkārši būt uzmanīgam, es dzīvoju bez antivīrusiem, bez jebkādiem ADblock, ar elementāru licencētu windows uz sava PC, un viss iet pa smuko.

Link to comment
Share on other sites

1. Jā, uzlikt adblock un atstāt sapistu browseri + ja esi kaut ko ieinstalējis, tad kaut kas noteikti nāca komplektā, kāds keyloggerz u.c. :facepalm:

 

2. Task manager? b*** jo****** process rādīsies ka chrome.exe

3. Labo reģistrus vai chrome mapē starp browsera failiem kaut kur tika iebāzti reklāmu kodi, lieto notepad un ej visam cauri.

4. Beidzat rakstīt debīlus ieteikumus, vēl iesakat pārinstalet windows.

 

Tu laikam nezini par ko runā... viņš ir ienstalējis kautkādu programu, tagat nevar nekādīgi izdzēst jo saka kad programma ir atvērta. tā programa liel browserī viņam mest reklāmas. MAN TIEŠI TAS PATS BIJA.

Link to comment
Share on other sites

Tici man, es zinu par ko es runāju un daudz labāk nekā tu. viņš nekur nav rakstījis, ka reklāmas izlien tikai tad, kad tiek atvērta kaut kāda programma. MAN P*HUJ KAS TEV BIJA

 

LOX ESI BLA?!

 

Programa tiek automātiski palaista windows startupā! Viņam nezinot. Tā programma varētu slēpties aiz dažādiem vārdiem kā piemērām ''WINDOWS UPDATE'' ''AMD DRIVERS'' ''FIREWALL'' AIZVERIES JA NEZINI

Link to comment
Share on other sites

Fiļka, ja es izveidojos topiku ar problēmu, tad vismaz centies atbildēt uz komentāriem par to vai tas rakstītais ieteikums vispār ir tev palīdzējis.

Pats no savas pieredzes iesaku izdarīt:

-chrome>settings>izdzēs liekos paplašinājumus un pašos galvenajos settingos saliec visu defaultā(izdzēs liekās pārlūkošanas lapas utt..)

-start>control panel>add/remove programms. Tur izdzēs liekās programmas kuras nelieto un noteikti izdzēs visas tās kurām pie apraksta vai publishera ir minēts kkas sakarā ar web...

-cc cleaner

-nebūtu slikti ja arī kompi noskenētu no vīrusiem(kautvai šaubos vai tur ir jēga, but why not?).

 

Domāju ja sekosi šiem kā arī augstāk minētajiem padomiem, tiksi vaļā no visām liekajām reklāmām. Kā arī nākamreiz kad nokačā programmu noteikti pievērs uzmanību tam, ko instalē vēl papildus !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×