Jump to content
Sponge

Admin'i'i'i.

Recommended Posts

Sveiki.

Nezināju kur šo rakstīt, bet nu nospriedu ka šis ir ietekums.

Skatos kā admini serverī jūtas pārāki ka nopirkuši acc, un domā ka viņi var atļauties visi un palikt nesodīti, proti-Necenzēti vārdi, kempot, un ignorēt spēlētāju lūgumus, jautājumus u.c, šo īpašību var arī novērot dažā īstajā adminā.

Būtu vēlams ja īstie admini izlasot šo prastos, un palīdzētu spēlētājiem lai debūtu jāklausas cik admini ir slikti, ka ir lohi, pidari U.C

Un runājot par sms'ņikiem uzskatu ka vajadzētu vairāk pakontrolēt, nevis tikkai gaidīt kamēr uzrakstīs sūdzību, bet nu jā.

Pats arī esmu viens no sms'ņikiem, un ir pieeja var teikt ka visām komandām, kautgan pietiktu tikkai ar xban, xslay, xkick un xgag, kā arī palielināt nedaudz to ciparu par acc, jo tā šķiet smieklīga Un viņu pērkot ''mazie'' domā -Ai pohuj, ja palikšu bez flaga nopirkšu jaunu, tāpat acc ir saldējuma cenā.-Tādējādi palielinot pidarasu skaitu serverī !

Un adminu rīcība, ignorējot un nepalīdzot rada parkāpējus, jo domā pret mani izdarija pārkāpumu, viņam nekas nebija? -Nu tad es arī tā darīšu !

nu jā, takā esmu izteicis savu viedokli.

P.S-serverī visiem ir pohuj, esi admins neesi admins, vel uzdirš virsū un paprasa ko tu man izdarīsi? -Gagu uzliksi ? :D -takā jā, uzskatu ka bik jāpiedomā adminiem.

Šis ir tikkai mans uzskats, un tas kā es to redzu no sava skatu punkta, un varbūt es kļūdos.Bet par to spriežiet paši!

Par Surf serveri !

Edited by Sponge
Link to comment
Share on other sites

Un runājot par sms'ņikiem uzskatu ka vajadzētu vairāk pakontrolēt, nevis tikkai gaidīt kamēr uzrakstīs sūdzību, bet nu jā.

Pats arī esmu viens no sms'ņikiem, un ir pieeja var teikt ka visām komandām, kautgan pietiktu tikkai ar xban, xslay, xkick un xgag, kā arī palielināt nedaudz to ciparu par acc, jo tā šķiet smieklīga Un viņu pērkot ''mazie'' domā -Ai pohuj, ja palikšu bez flaga nopirkšu jaunu, tāpat acc ir saldējuma cenā.-Tādējādi palielinot pidarasu skaitu serverī !

Piekrītu, jailbreak ir šī pati problēma. 2 piemēri Bundiiiie un Valca09 abi baigie bosiki, bliež caur sienām pa terikiem, ka viņiem aizrada tā uzreiz gago, tas pats arī ar xslay komandu, baigā visatļautība!

Jūs tās cenas tiešām varētu pacelt ,un es saprotu ka ja cena ir mazāka cilvēki vairāk pirks, un līdz ar to lielāks donates serverim, bet es neuzskatu ka jusu serveris ir tik zemā līmenī, lai šādas privilēģijas sniegtu par tādām nieka kapeikām! j.s.

Edited by FUNERAL
Link to comment
Share on other sites

Nē,gribi acc? Nopērc! Ņem un rīkojies, ir parasti brīži kad piemēram JB tevi fkillā parauj tu nopērc adminu un nobano viņu ,un tālāk par pārejiem lamātājiem ,kas lamājas, vai fkillo, un tas admins neko neredz, viņš tikai dusmās nopirka ,lai nobanotu to, un acc vairs nelieto.

 

Tāpēc ir domāts forums ,kautkas nepatīk ar adminu? Raksti sūdzību!

 

Nedomāju ,vai palielinās cenas, tad vispār ,surf,jb serveris parvertisies par mēslu ,jo būs daudz fkilleri ,acc neviens nepirks ,jo dārgs, un pietam tie "Game admini" un citi var teikt ir darbā ,un vakarā ir mājās, un pa visu dienu savācās daudz pārkāpēju. Nē un miers.

 

Trekns ANTI.

 

 

p.s Funeral ko tu atnāci te rakstīt ,vnk par manīm? Ja es tev nepatīku raksti sūdzibu! Nevis cita rases topikā izpaud kas tev nepatik ,man ir garastavoklis ,pa mic kautko dažreiz pabļauju, pajokojos,neesmu frageris ,varbūt dažreiz, miers. :)

 

 

Un pietam tu pat nezini cik pārkāpējus es aizdzenu no servera, vai sodu ,jo pats ienāc serverī tikai uz 30 min ,un tad arī esmu on ,kad var teikt sākās jautrība.

 

Negribu tev neko sliktu novēlēt, bet ,ja kautkas nepatīk raksti sūdzibu, man jau šodien dahuja rakstīja, FK, FK,Fk sudziba foruma ,aha es nevienu sudzibu neredzu par mani.

 

peace.

Edited by waxhax
Link to comment
Share on other sites

Sākās, admini darbā? lai meklē jaunus, lai meklē uzraugus. ! lai savāc BanTeam kur visulaiku kaut viens no adminiem ir on, nejiet runa par 24/7 , bet no kkādiem 12;00 - 24;00 lai vismaz kaads ir onlain.

Nezinu kā ir JB bet es runāju par surf !

PAT AR SARKANIEM BURTIEM RAKSTĪTS ! PAR SURF !

Var piemēram, - no 5-10 e. uz mūžu acc. un miers.

Edited by Sponge
Link to comment
Share on other sites

ahaha? 5-10 eur uz mūžu ? Tas ir vēl sliktāk kā šitas ieteikums ,bļe šitas nav bedri ,kur var pa 3,39 eur nopirkt acc uz mūžu ,piedod ,bet nē! Laiks ir ierobežots,pērc uz mēnesi acc un miers, jutīsies, ka tev būtu uz mūžu.

 

Uzraugi ir pieteikami ,tikai man nepatīk vairs īpaši Galva, jo kādreiz kad viņš bija viens ,vai kautkas vēl bija ,viņš izskatija biežāk ,un arī cs 1.6 sūdzibas, bet tagad tikai ar mta nodarbojas ,žēl tevi galva :(,uzraugi nāk un iet, mums nevajag 15 uzraugus, vienam serverim ,pietiek ar 2 bt, tu zini kas notiktu ,ja būtu vismaz 5=10 ? PH (mta) roleplayā latviešu bija tas pats ,čalitis pieteicās par adminu viņu pieņema, bet viņam bija 12 gadi, un kad dabūja lielu acc lvl adminam ,visu serveri parastartēja, nobanoja visus ,mums tādus nevajag . ;)

Link to comment
Share on other sites

Šitie mēsli tak jau simtiem reižu ir malti - atnāks nākamais zaļknābis un drellēs atkal to pašu..

SMS powers ir sms powers - jā protams viņam ir jāievēro servera noteikumi (nevajag citus aizskart vai pārkāpt noteikumus), bet takā acc tiek nopirkts tas uzreiz neliek viņam sodīt visus iespējamos pārkāpējus - ja viņš negribēs, viņš to nedarīs...

 

Un lūdzu - pietiek ar taviem ieteikumiem.. neko jaunu izskatās, ka nepateiksi tāpat..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×