Jump to content
skeiN

Izpalīdziet.

Recommended Posts

Sveiki, IDENTY.LV virtuālisti.

 

Lieta tāda, ka es vēlos iegādāties labu portatīvo datoru, protams, par saprātīgām cenām, bet es īsti nezinu kādu pirkt, kur pirkt, kur lētāk u.c , tāpēc, nāku pie cilvēkiem, kuri pavada pie datora vairāk laika nekā es, un cilvēkiem, kuri kaut ko saprot vairāk nekā es.

  • Cena var būt līdz 550 vai 600, būtu ideāli, ja lētāk. Vairāk par i5 procesoru man nevajag.
  • Vai jūs ziniet, kur varētu atrast datorus bez officiālā Windows? (Saucamie DOS)
  • Minimālais ekrāna izmērs - 15,6, jo sākot ar 15,6 ekrānu ir klaviatūra ar NumPad, es bez NumPad neizdzīvošu.
  • Kodolu minimums - 2, bet būtu ideāli, ja būtu 4, protams, es nezinu vai i5 ir ar 4 kodoliem.
  • P.S. visi nosacījumi man nenāk prātā, varbūt papildināšu. smile.png

Vai ieteiksiet kādu vietu, kur var apskatīt piedāvājumus vai pat paši piedāvājiet kādu

sakarīgu portatīvo datoru.

 

Mans viens variants ir šāds

bet atradu tikai ar WIN8, bet nevaru atrast bez..

 

Paldies par uzmanību.

:)

Link to comment
Share on other sites

Esmu ļoti gudrs, jā paldies.

 

Bet ko Tu nah vēlies? Padomā pats... Un tas, ko parādīji kā piemēru ir diezgan sakarīgs tajās naudās, ko Tu gribi. ;]

Link to comment
Share on other sites

Ir laba firma. Neesmu neko tādu dzirdējis.

 

 

Ja Tu saki, ka Lenovo ir laba firma, tad Tavs piedāvājums ir ideāls, jo i7 procesors tādās cenās ir kaut kas..

Labi, paldies par to pašu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lol ,

 

EJ MEKLE SS.LV

 

EJ VEIKALOS MEKLE , kas tu dzivo mežāa ?

 

Kāpēc tik agresīvi jāatbild? Tak raksti kā normāls cilvēks.

Kāpēc man censties, ja esiet jūs, cilvēki, kuri saprot labāk nekā es.. Iešu un skatīšos datorus, no kuru parametriem tāpat neko diži daudz nesaprotu.. Tāpēc esiet jūs, kas to saprot.. :)

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, jūs čista esat debīli. Cilvēks paprasa, lai viņam izpalīdz kādi kas pārzin kaut ko par kompjiem, pat nosauca vēlamās lietas, bet jūs te kaut kādu huiņu diršat viņam virsū.

 

Lenovo ir normāla firma un ar baterījām nekādu problēmu nav, vismaz jaunajiem datoriem.

Es tev vel ieteiktu pameklēt kārtīgi visus datorus pa šo cenu un salīdzināt, pēctam pašam vien būs jāveic pēdējā labākā datora izvēle.

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Topiku taisa lai tikai pazīmētos, ka pērc datoru :D vai arī esi tik mazs, ka tiešam pats neko nevari, tikai tad interesanti kur naudu dabūsi :D

 

Pirmkārt, mani sauc Endijs Vaļuks, man ir 18 gadi, un strādāju INDEXcafe.. Mācos RTRIT.. Otrkārt - Salīdzinājumā ar Tevi, es protu pelnīt. Es atnācu palūgt jums palīdzību, jo jūs ziniet vairāk nekā es..

 

Bļāviens, jūs čista esat debīli. Cilvēks paprasa, lai viņam izpalīdz kādi kas pārzin kaut ko par kompjiem, pat nosauca vēlamās lietas, bet jūs te kaut kādu huiņu diršat viņam virsū.

 

Lenovo ir normāla firma un ar baterījām nekādu problēmu nav, vismaz jaunajiem datoriem.

Es tev vel ieteiktu pameklēt kārtīgi visus datorus pa šo cenu un salīdzināt, pēctam pašam vien būs jāveic pēdējā labākā datora izvēle.

 

Paldies, par informāciju par LENOVO. :)

Jā, jā, tas gan.. Lieta tāda, ka negribas iegrābties kaut kādos brāķos vai tamlīdzīgi.. Labu un lētu kompīti..

Edited by skeiN
Link to comment
Share on other sites

imo, vislabākais variants ir http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_x555ln_eng_gt5, bet ja vēlme pēc lielāka ekrāna tad http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_ideapad_z710_59413932

 

abi itkā sakrīt ar tavām prasībām, abiem ir DOS, bet vai ir iespējams uzzināt kāpēc DOS ir nepieciešamība?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×