Jump to content
love_me

Ieteikums serverim.

Recommended Posts

Tātad lieta tāda ilgi domāju, ko un kā, lai pareizi uzraksta.

 

Sakarā ar serveriem, spēlētājiem utc.

Skatos, kad identy ir izslēgti serveri un tauta grib šaudīties, izdomāju, ko šādu.

 

 

Otrā lieta, ko gribētu šeit pacelt būtu - Jauna servera izveide.

Kāds viņš būtu?

 

Viņš līdzinātos CW starp PUB līdzinājjumam.

 

Viņā būtu mapcikls -

DE_INFERNO

 

de_inferno.png-

Šī ir CW mape ļoti iecienīta daudziem spēlētājiem. Šī mape varētu piesaistīt daudz spēlētājus, skatoties pēc statistikas internetā inferno neatpaliek no de_dust2 apmeklējuma.

 

DE_DUST2 -

 

de_dust2.jpg

 

Šo mapi nevar vienkārši nelikt. Laigan esmu dzirdējis, kad dust mape ir apnikusi, bet piekritīsiet man, kad bez šī mapes tomēr neiztikt pietam vēl, ja viņu jums katru mapcikli nebūs jāspēlē.

 

DE_NUKE -

67446388.jpg

 

Šo mapi arī daudz spēlētāju zin. Iecienīta CW mape. Kuru arī kategoriski vajadzētu mapciklā iekļaut, lai nebūtu supergigamega pok3 mapes.

 

DE_TUSCAN-

jtSPuS6.png

 

Ši arī ir standarta CW mape. Kuru tik daudz cs spēlētāju ir iecienījuši.

 

 

Kāds ir mans galvenais mēŗķis ar šo servera izveidi/īštenošanu -

Lai piesaistītu cilvēkus, lai viņi varētu izprast, kas ir cw +/- spēlēšana.

 

Tajā serverī ietilptu :

  • Friendly Fire : ON
  • TeamFlesh : ON
  • Mapes maiņa būtu : pēc kādas komandas "T" vai "CT" uzvarētiem 16 raundiem. Un auto map change.
  • Vip`s : OFF
  • HLTV
  • Auto record demo.
  • Mēģināt ievietot kādu cheatprotection.
  • Slotu skaists : Vēlams jau būtu maksimāli to nokomplektēt.
  • Un tas būtu tākā public serveris, visu laiku ON. Lai nav tākā uz īri paņemt CW serveri.
  • Nebūtu nekādu autovote sistēmu, kas daudz kārt parastajā DD2_LAND ir traucējis.

 Mēŗķis ar šo te ir panākt cilvēku pieplūdumu identy. Es varu galvot, kad ja tiktu izveidot serveris neilga laika sprīdī tiktu serveris piepildīts ar tautu, jo šādu serveru nebūtu prakstiski latvijā neviena.

 

Es esmu gatavs apmaksāt šā servera uzturēšanu. Ja identy galvenie piekristu, ko šādu izveidot. Protams, ja es mācētu taisīt serverus un tamlīdz saistītu, es palīdzētu šādu izveidot, bet tā es varu tikai sponsorēt šo serveri ar naudām.

 

P.S - Izsakam savas domas viedokļus, idejas, ko jūs par šõ domājat.

P.S.S - Neko vairāk serverim nevajag pievienot vai atņemt tas ir kategoriski, jo šāds jau būtu ideāls serveris.

Edited by psyho-LV
Link to comment
Share on other sites

  • TeamFlush : ON

Tas kautkāds jaunais mods vai plugins kuru es nezinu ? :O

Mirage the best ;<

Bet ideja kā pati par sevi skan laba.

Ja arī pieņems tavu ieteikumu ,domāju kad uz viņu nāksies pagaidīt, jo kā nekā jātiek vēl galā ar pašreizējiem serveriem. ;<

Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka tā būs, lai gan ideja nav slikta, mapes tiešām fantastiskas, bet baigais risks šitādu no DD2 pārtaisīt par PUB, agrāk jau dzirdēju, ka ir bijusi vēlēšanās ar šitādām dažām mapēm, es arī gribētu, bet ir jau daudz problēmas, kuras jāatrisina pirms taisa kaut ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Vajag PUB,jo besī tikai dd2 2 mapes,tauta arī nav daudz

 

Bet no otras puses nē ,jo mapes tad būs lielas , un roundi būs ilgāki ,un nedomāju ,vai cilvēki būs tik pacietīgi

Link to comment
Share on other sites

Ir jau vote ielikts sākuma lapā vai taisīt jaunu serveri vai ne. Ja taisīs PUB serveri tad visi pāries uz to jo tur arī būs de_dust2 ieteiktu arī ielikt parasto de_dust...

 

Lab karoč mana doma ir uztaisīt War3 serveri DeathRun vietā jo tur tauta ienak tikai uz idp spelēm parsvarā. (War3 serveri varētu spēlēt uz šīm mapēm.)

Edited by El LIMO
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×