Jump to content
akka

Lidoja un beidzot atlidoja.

Recommended Posts

PersonalJourney-1024x768.jpg
Sveiciens visiem šajā jaukajā vakarā, kad ir labas un iepriecinošas ziņas ko jums pavēstīt.
Šodien tika sataisīti stati, problēma bija diezgan āķīga, bet izrādās, ka ātri atrisināma. Iemesls kādēļ stati netika sataisīti ātrāk ir diezgan nepatīkams un jums tas šoreiz nebūs jāzin, bet ja tomēr kādu interesē, rakstat pm un es pastāstīšu. Pie reizes izdomājām, ka resetosim status pilnībā visiem cilvēkiem, lai sāk no 0 un kāpj augšā. Ja tomēr jūs par to esat bēdīgi, tad ziniet, ka tuvāko gadu tie netiks resetoti ne reizi.
No šodienas tiks strādāts ar serveriem un visu kas saisīts ar to. Tiks rīkoti serveru konkursi, gan uz online time, gan uz killiem ar diezgan iespaidīgām balvām kurās neietilps tikai vips vai idc. Būs stīm balviņas, varbūt pat citu spēļu balvas kā piemēram - league of legend mistery gifi, vai sazin kas cits.
Tiek meklēti sakarīgi un aktīvi cilvēki kuri vēlētos uzņemties serveru adminu pienākumus, bet tas nenozīmē, ka noteikumus var izlaist, tieši otrādi - VISIEM NOTEIKUMIEM JĀBŪT IZPILDĪTIEM.
Pa šo laiku tika sataisīti surf sloti un šodien tikai sataisīts surf semiclip, lai redzētu visu savu komandas biedru nikus.
Runājot par forumu, tagad admini tiks uzraudzīti daudz aktīvāk un sodīti tiks visi, sākot no pavisam parastiem adminiem līdz pat oldschooleriem. Noteikumi visiem vienādi.

Ar cieņu IDENTY Administrācija

P.S Lai labi šaujās

default.png

Link to comment
Share on other sites

Nu bet skaties no tās izrādīšanās no otras puses. 2 serveri no 4 tagad ir tik pat kā vienmēr pilni. Nu ir jau brīži, kad nav vispār neviens, bet tur atliek kādam mazam bariņam (2-4) ieiet, un sanāks daudzi. Tā kā, tas ir tikai un vienīgi pluss.. Izņemot jb, visi frago. Anyway, good job. Par spīti visiem šķēršļiem un cilvēkiem, akka to izdarīja. Moloģec.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet skaties no tās izrādīšanās no otras puses. 2 serveri no 4 tagad ir tik pat kā vienmēr pilni. Nu ir jau brīži, kad nav vispār neviens, bet tur atliek kādam mazam bariņam (2-4) ieiet, un sanāks daudzi. Tā kā, tas ir tikai un vienīgi pluss.. Izņemot jb, visi frago. Anyway, good job. Par spīti visiem šķēršļiem un cilvēkiem, akka to izdarīja. Moloģec.

Bet kādreiz, senajos laikos, man ar abiem Artūriem un vēl kādu smieklīgu cilvēku cach serverī bija tik jautri, nerēāli gribētos vēlreiz. :D Tik pat ticu, ka tajā cach serverī arī būtu ID cilvēki, varētu kaut vai for fun uztaisīt atkal kaut ko tādu, ko nav obligāti jāpopularizē.

Link to comment
Share on other sites

hā, smieklīgs tomēr kaut cik esi.

 

Prieks ka viss kust uz priekšu. Gaidiet konkursu.

Ei nu, tak neķer tik ļoti pie sirds - es tak vel ceru, ka draugi esam (neko ļaunu tak es nesaku)

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu tagat arī pastāv neliela iespēja sagaidīt kādu serveri kā piemēra catch or kautko citu ?

 

REC par catch

pls catch me

 

 

Par jaunajām ziņām žēl ka tieši tad kad es paliku bez cs.. :( Bet nu paldies tiem kas pastrādaja lai tas viss būtu. :<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×