Jump to content
Emesy

DOTA 2 Topiks

Recommended Posts

Šaubos un nezinu vai man iedos warningu par to ka laikam izdarīšu samerā labu darbu dotsmaņiem, tiem kuri spēlē dota 2, un ceru ka te nav tikai LoL spēletāji, un arī kāds dotsmanis, ja kāds ir, droši pasakat savu niku steamā un uzaicināšu jūs lai varētu spēlet kopā vai vismaz parunāt par esošajiem hero spelē, vai labākiem buildiem, vai pat rezultātiem, viss kas saistīts dota 2.

 

 

Doutsmanis Emesy! Lets go.

Link to comment
Share on other sites

Tu varēji vēl katru burtu savādākā krāsā iepist, domāju tad mēs labāk redzētu un spētu izlasīt tavu tekstu.

 

Iepist neko īsti nevaru, bet uzlikt krāsu gan, ja tev acis jau ir tik ļoti degradējušās pavadot laiku pie datora tad lūdzu ej pie acu ārsta.

 

https://steamcommunity.com/id/klaaavs/ reti, bet ja uzaicina spēlēju. :)

 

Uzaicināšu.

 

http://youtu.be/y6120QOlsfU :Kappa: šis saistīts ar dota, right?

 

Dota 2 & CS:GO

Link to comment
Share on other sites

Iepist neko īsti nevaru, bet uzlikt krāsu gan, ja tev acis jau ir tik ļoti degradējušās pavadot laiku pie datora tad lūdzu ej pie acu ārsta.

Tev smadzenes nav gadījumā degradējušās ? :< Man ar redzi viss ir labi, piedod ja aizskāru tavas jūtas. Man tagat ir tik slikti , un raudāt pat gribās ;<

Link to comment
Share on other sites

Tev smadzenes nav gadījumā degradējušās ? :< Man ar redzi viss ir labi, piedod ja aizskāru tavas jūtas. Man tagat ir tik slikti , un raudāt pat gribās ;<

haha

Link to comment
Share on other sites

Dotsmanists...iemācies noformēt tēmu, tak neviens tevi pa pilnu neķers, ja gribi atrast dravkus aka. "dotsmanistus" ņem piemēru no Leauge of Legends topika un uztaisi pievilcīgu tēmu kas pievelk nevis 3 rindiņas slīprakstā ar fucking sarkanu krāsu.

Link to comment
Share on other sites

Dotsmanists...iemācies noformēt tēmu, tak neviens tevi pa pilnu neķers, ja gribi atrast dravkus aka. "dotsmanistus" ņem piemēru no Leauge of Legends topika un uztaisi pievilcīgu tēmu kas pievelk nevis 3 rindiņas slīprakstā ar fucking sarkanu krāsu.

 

 

Varbūt tu man dod kādu pamacību, bet to ir grūti istenot ko tu nu pat pastāstiji, man nav pat savas sadaļas kā spēlei LoL, un arī noteikti nebūs jo LoL bija pirmais sadaļā, un pat īsti nezinu kam prasīt to lai uztaisa sadaļu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×