Jump to content
aikjuuu`

marihuāna palīdz mazai meitenītei.

Recommended Posts

Ļoti informatīvs un pamācošs video, paldies autoram.

Nevar nepiekrist, ka konkrētais augs kā uzlabo, tā arī izposta cilvēku dzīves, viss ir atkarīgs no tā, kādam mērķim tas tiek izlietots. Skatoties uz Latvijas jauniešiem, esmu pateicīgs, ka nekas tāds šeit nav legāls, kas tad notiktu, ja visi mazie maizi aizstātu ar marihuānu, kas jau ir noticis ar spaisu? Ir jāmainās sabiedrības uzskatiem un vērtībām, lai ko tādu ieviestu mūsu dzīvēs.

Link to comment
Share on other sites

Skatoties uz Latvijas jauniešiem, esmu pateicīgs, ka nekas tāds šeit nav legāls, kas tad notiktu, ja visi mazie maizi aizstātu ar marihuānu, kas jau ir noticis ar spaisu?

 

Nekad dzive nesalidzini ludzu Spaisu ar Marihuanu. Tas ir divas dazadas lietas..

Spaiss ir kimisks mesls, ko taisa ar parastu sakaltetu zemes zali, apsmidzinot to ar kimiju.

Marihuana ir zemes augs, kas ir dabigi audzis un nekas nav likts virsu, un tas psihotropas vielas pasas izveidojas augam augot.. Ka cilveks vinas izmanto - Ta ir vina darisana..

Link to comment
Share on other sites

Nekad dzive nesalidzini ludzu Spaisu ar Marihuanu. Tas ir divas dazadas lietas..

Spaiss ir kimisks mesls, ko taisa ar parastu sakaltetu zemes zali, apsmidzinot to ar kimiju.

Marihuana ir zemes augs, kas ir dabigi audzis un nekas nav likts virsu, un tas psihotropas vielas pasas izveidojas augam augot.. Ka cilveks vinas izmanto - Ta ir vina darisana..

 

Es nesalīdzīnu to sastāvus vai iedarbību uz cilvēka organismu, bet gan jauniešu rīcību. Galīgi neliekas, ka, ja šis augs Latvijā būtu legāls, to izmantotu tikai medicīniskiem nolūkiem, ir pietiekami daudz faktu, kas liecina, ka jaunieši Latvijā ir diezgan viegli pavedināmi uz narkotisku vielu lietošanu lielās devās un regulāri, kas var novest pie atkarības un nāves, marihuāna, pie šādas lietošanas, nav izņēmums!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×