Jump to content
HerBijs*

Cracker [jb]

Recommended Posts

1. Cracker

2. Pamatojot savu rīcību. transfēroju maziņaiiss. Uz ts, jo viņš neprot pievaldīt muti.

Viņš pēc tam ienāk ar citu niku un noslejo mani.

Man bija tiesības viņu nogagot un pēctam transferot. Es nolēmu negagot, bet nevēlējos atstāt šādu rupekli CT. Ja esi ct pievaldi muti.

DEMo

Lūk cracker uzskata, ka es nepamatoti transferoju. Bet es uzskatu, ka viņa rīcība par slay ir nepareiza. Jo transfer bija patiess.. (pēc maniem uzskatiem)

Gaidu augstākos.

Link to comment
Share on other sites

Nepamatots transfer, pirms ienāci serverī, sarunājām ka viņš ies TS, jo atnāca otrais.

Tā kā Tu esi dirsā līdējs un ienāci pēc tam un gribēji regulēt satiksmi, izdomāji parādīt savu i-peni un transferot, ej prom. :)

 

/atvainojos par izteicienu/.

 

To kas izteiksies, nav tava kompetence, sēdi un ej tālāk darīt to ko parasti dari, nu l**t d***ā citiem un parādīt, ka Tev ir big e-penis.

Droši izsakaties tie, kas bija serverī, draugi. Protams, Herbija draugi balsojat par viņu, viņš legit!

Link to comment
Share on other sites

Labi. pieņemsim, ka bija sarunāts.

Bet uzreiz tiklīdz pateicu noteikumus nevajag gudri mani nosaukt. ;) nav pirmā reize no viņa puses.

Edited by HerBijs*
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc visi admini spēj uzturēt draudzīgas attiecības serverī, bet ar tevi visi sprēgā? Piedod, bet daudziem tu nepatīc, tas, kā tu uzvedies, kā bāba, sūdzies par visa veida sīkumiem un zodz cilvēkiem prieku un jautrību no atrašanās jb serverī. Kā arī nevajag no sevis tēlot ''pareizo adminu''. Labi, Krekers tevi nosauca par lohu, bet nevajag uzreiz sprēgāt un parādīt, ka tu vari viņu pārmest, kas tajā situācijā galīgi nebija nepieciešams, un kad beigās pats viņu par lohu nosauci, tad jau viss kārtībā, ja? Nevajag sprēgāt un būs viss būs kārtībā!

Link to comment
Share on other sites

Vakarā ienākšu un noteikšu soda mērus, beidzam spamot.

 

EDIT:

1. Herbija pārkāpumi - nepamatots transfer, šādā gadījumā tev vajadzēja Crackeru gagot un tad transferot; necenzētas valodas izmantošana.

2. Cracker pārkāpumi - pārmērīga necenzētas valodas lietošana un nepamatota komandas lietošana, par nepamatotu admina transferu tu varēji par viņu rakstīt sūdzību, nevis slayot.

 

Abiem pa brīdinājumam un tiek atņemts e flags uz 4 dienām!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×