Jump to content
MADYOGA

old balviņas

Recommended Posts

  • Publikas mīlulis

    Suit-icon.png - Awardu saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 10000.

Edited by simplijs
check
Link to comment
Share on other sites

console.png - Iespējams saņemt, ja esi nospēlējis vismaz 500h kādā no ID serveriem.

 

 

Es domāju kad esmu nopelnījis tieši iekš JB servera. Stati tad strādāja tad atkal nestrādāja bet tagad atkal strādā, esmu jau ļoti sen šeit  :coffe: 

Edited by simplijs
done
Link to comment
Share on other sites

  • Uzticīgais

    uzticigais.png - saņems visi kuru online time ir sasniedzis vairāk kā 50 dienas.

  • Palīgs

    8835_280441922.png - Cilvēks, kurš ir ļoti daudz palīdzējis citiem foruma lietotājiem.

  • Nolife

    penguin.png - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 80dienas forumā.

  • Geimeris

    console.png - Iespējams saņemt, ja esi nospēlējis vismaz 500h kādā no ID serveriem.

Domāju pa visu šo laiku esmu šo pelnījis, bet ja nē, tad nē. (neko darīt)

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Uzticīgais

    uzticigais.png - saņems visi kuru online time ir sasniedzis vairāk kā 50 dienas.

  • Palīgs

    8835_280441922.png - Cilvēks, kurš ir ļoti daudz palīdzējis citiem foruma lietotājiem.

  • Nolife

    penguin.png - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 80dienas forumā.

  • Geimeris

    console.png - Iespējams saņemt, ja esi nospēlējis vismaz 500h kādā no ID serveriem.

Domāju pa visu šo laiku esmu šo pelnījis, bet ja nē, tad nē. (neko darīt)

 

maybe tikai palīgu. xd

Link to comment
Share on other sites

lejupbkwgxan1370725573.png - Ja skaita MTA tad no tā arī daudz un dikti stundas.

Un JB spēlēju kopš 2013.gada. Pierādīt nevar, ka ir 500h, jo stati pazūd/parādās utt.

Ir jau vairāk kā 500h, ja ne pat 1k.


Done/Rausis/

Link to comment
Share on other sites

Guess i need some awards :hmmm:

 

Nolife
penguin.png - Saņem lietotājs, kurš ir sasniedzis 80dienas forumā.

 

Publikas mīlulis
Suit-icon.png - Awardu saņem lietotāji, kuru profila skatījums ir pārsniedzis 10000.

Edited by Walter
done
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×