Jump to content
KUPRAINAIS VIENRADZIS

kulaks

Recommended Posts

Nezinu vai būtu pareizi te rakstīt, bet esmu nelielā izmisumā. Pa pāli sasitu roku(kulaku) izskatās ka kādam vai pa kaut kurieni esmu iesitis tā normāli. Roka uzpampusi. Sāpes tad, kad kulakā sažņaudz.

Ko darīt, kādi risinājumi? Gribas jau aiziet pie ārsta pārbaudīt, bet nezinu vai ir tik nepieciešams...

Link to comment
Share on other sites

Rentgens un nenākt par ļaunu? :D Divas reizes pēc kārtas uztaisi rentgenu un kājas atstiepsi.

Aizej pie ģimenes ārsta > Rentgens > Traumatologs > Lieta atrisināta.

 

Slēdzam ciet.

Link to comment
Share on other sites

Uz rentgenu nav iepriekš jāpiesakās, ja ej uz traumām.

 

 

 

Ja esi tik mīksts kā krekers, tad varbūt atstiep kājas :DD

uz rentgenu var iet apmēram vienu reizi pus gadā, bet ja esi ciets kā Yoga, ej katru dienu pabildēties pie ''veselīgajiem'' stariem. B)

good medic skills bruh.

Link to comment
Share on other sites

Kreker bļad, Tu pateiksi, ka profesionāli sportisi, ja viņiem traumas, tad netaisa rentgenus? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nē bļad, aiziet pie ģimenes ārsta un tas bļad pačamda, iebāž koku dirsā un pasaka, ka Tev lauzta potīte... GL DUDE

 

Tāpat arī, kad Tu esi jau savu menesi or vairāk/mazāk nostaigājis ar ģipsi, arī jātaisa rentgens, lai zinātu vai viss čotka.. bet Tev jau pietiek ar pirkstu dirsā, lai To saprastu.

 

Protams, neviens nesaka, ka tas ir veselīgi, bet ko vajag, to vajag...

Link to comment
Share on other sites

Visi māk tikai noniecināt un par palīdzību pat neaizdomājas...

JA puisis sēž tikai internetā, nav īsti tādu kā draugu tad kāpēc lai neprasītu mums ?

 

Atkarīgs viss kur tev kas sāp. Ja esi Rīdzinieks, ar vāju organismu un vismaz reizi līz 5 gadā slimo tad noteikti aizej pie ārsta, jo iespējams tu esi ieguvis :

*lauztu pirkstu/us

* izmežģījis roku

* izsitis pirkstu

* sašķaidījis - tiešā vārda nozīmē, ka kauls ir pabrucis, sadalījies, piemēram, stūrītis, līdz ar to zem ādas daudz kaulu šķembu, kas varētu būt bīstami

* vai vienkārši uzpampis no spēcīgas sadursmes ar priekšmetu/būtni.

 

Tāpēc es tev iesaku, daudz te nekavēties un doties vien pie ārsta, lai noskaidrotu, kas tad nu īsti tev ir noticis.

Edited by Ansis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×