Jump to content
Filjka

LED lente zam mašīnas!

Recommended Posts

 

 

 

5M-RGB-LED-Strip-3528-SMD-300-Leds-None-Waterproof-With-24-Keys-IR-photo2.jpg

 

 

 

 

Sveiki!

Man radāš doma pievienot zem mašīnas LED RGB lenti [ daudzkrasaino ,kur 1 gaismas diode ir dazadas krasas , nevis ka katrs gaismas diods ir savakrasa ] .

Es zvaniju vairakām firmām un viņi piedavāja man

1. Nopirkt noviņiem gaismas diodes , ar nereāli dārgām cenām + uzstadīt

2. Atnākt ar savu LED lenti + uzstadīt.

Es jau visu izreikināju un tulīt pasutīšu lenti , no interneta , jo tur 5x lētāks , bet problēma ir sekojošā.

 

Kāds man teica ka uzstadīt ir nereāli dārgi , un kad es firmām jautāju , neviens nevarēja adbildēt konkrēti cik tas maksā. Teica ka tas atškirsies no materiāla daudzuma ko izterēs masters [ hermetikis + vadiņi + līme+ metināšana un t.t.] . Bet leilakaj daļai mašuinām vis ir vienāds.

 

Un es gribētu uzzināt no ID lietotājiem , likas ka kads sev jau uzstadīja tadu štelli , nu vai draugi kadam taisija, cik tas apmēram maksās [tieši darbs nevis lente] . Negribu izteret dahrena naudas ja tas nebūs tā verts , vai lai ap4akarē!

 

Būšu pateicīgs ja kāds pateiks cik apmēram maksās uzstādit LED krasaino lenti zem mašīnas?

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo vasaru led gaismas es sev liku uz spoilera. Teikšu tā, ka grūti tas nav ja pārzini savu autiņu.

Ja tev nav bail neko sacekaret aizdedzes puslodē, ja mašīna tev nav no jaunajām, bet teiksim, apmēram, lidz tiem 2 000 gadam tad droši vari mēģināt pielikt pats. Man bija tā, ka problēma radās ar limēm, bet nedomāju, ka tev viņa apakšā tiks pielīmēta... NĀkamais, kas tev spētu sagādāt galvas sāpes ir vadu ievilkšanas mašīna, tas, iespējams, nebūtu grūti, jo salonā varētu ievilkt caur motora daļu, bet tad ir traģiskākais momentins ka jāzin pie kā pieslēgt. Es savus vadus vilku pa mašīnas apakšējo, videjo salonā daļu, zem sēdekļiem, gar audio sistēmas vadiem un pieslēdzu viņus pie aizdedzes, iepriekš pievienojot sledziti on/off un #20, #25 drosinataju.

 

Tas vār likties grūti, bet ja ir apņēmība, tad sanāks visu salikt kopā pašam...

Tagad tev būtu galvenais sadomātu, kur, kā štellēsi vadus un kā viņus ievilksii salonā...

 

Ja rodas vēl kādi jautājumi, iespējams, spēšu ar savām atbildēm tev līdzēt!

Lai tev veicas! :]

 

 

Edit: Ja darbnīcās redzēs, ka esi antiņš, kas neko no tā nesaprot, tad tevi, liela iespēja, ka apkrāps.

KO darīt, lai visu sev nenodedzinātu un nesistu ārā visu laiku drošinātājus? Esay game, izpraud drošinātāju, kas saistās ar aizdedzi, gabarīta lukturiem un/ vai rādio (nezinu precīzi, jo nav man tik jauns autiņš) un pieliec tur lampiņu, proti, ja lampiņa iedegsies, tad tev būs īsais, līdz ar to, tu spēsi čubināties līdz tam brīdim, kamēr lampiņa visu laiku būs nodzisusi, zināsi, ka viss ir saštellēts kārtīgi kopā ! :)

 

 

Bet vot man vajag, lai kāds man ieliek eņģeļa acis :<

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info :p

Nu mašīna man ir 2006 gada , ne īpasi gribētos kautko sadedzināt :D

 

No sakuma arī domaju taisit pats + draugs elektriķis , bet pirmo reiz kautka bailigi likt , ja izdarišu kautko ne ta vai kautkas tads.

 

Pierunāji [ja nav tik grūti] :D

Kad būs siltāks , pameiģināšu pats kautko izdarīt !

 

 

Bet ja akds zin cik maksā autodarbnicā , tad rasktāt.

Link to comment
Share on other sites

nav nekas grūts pašam uzstellēt, ja privāts autinsh, paris caurumi vairaak , bik silikons, hermētiķis. un biezie vadi, bet arī ne visur, taču laikietilpīgs pasākums, ja ir pacēlājs varētu būt ātrāk. Cena, būs atkarīga no diožu lentas garuma. Uzmanību pērkot pievērs pie lentas slēguma, vajag paralēlo, + skaties vada šķersgriezuma laukumu, vai pietiks tavam izvēlētajam diožu garumam, ja nav uz vada, izmeri vada vadītājmateriāla diametru, un turpini ar oma formulu,

jaskatās, kāds starteris, un kāds aķītis. bet ja dīzelis, jāskatās startstrāvas lielums, un pēc tā arī uzzināsi cik lielus drošhinātājus vaidzēs,

 

Bet īstenībā pielikt viņu, (ja ir pacēlējs) ir taka 2 pirkstis nomīzt, un nekas dārgs a tur nav.

 

dārgāk saka ka jāmaksā jo elektriķ darbs, viņam cita summa, bet nekā sarežģīta tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau neona lampas zem mašīnas nav atļautas, aizbrauc uz csdd un pamēģini iziet tehnisko apskati - bez galiem nekādīgi nesanāks.

Led lampas, diodes, kuras nav orģināli ievietotas, no automabīļu ražotāju puses, atsevišķiem modeļiem arī nav atļautas !

Man bija vieglāk, noslēp pogu salonā un, nepieciešamības gadījuma, noskrūvēju spoileri un aiziet, viss kārtiībā, bet apakšu jau nerausi nost uz katru tehnisko, tāpēc ir jāaizdomājas par to slēdzīti un pie strāves padeves, kā jau es to iepriekš minēju !

Link to comment
Share on other sites

Ich glaube, Ansis hat recht und die sind leider nicht erlaubt. Zum mindest. nicht im Lettland. ^_^

 

īsti neko nesaprotu, taču lampas noraut, un uzlikt ja jau ir caurumi saurbti nav liela māksla

Atmauc uz Kuldīgu, pa pāris aliņiem varu sačinīt, pacēlāju varu sarunāt, lai ātrāk, taču var arī pie manis garāžā uz bedres. ;)

Edited by HaRZz
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu zem masinas diodes ir atļautas , tikai nav atlauti spec signali un stroboskopi :D

Tas neizkroplos mašinu,pēc tam fotkas ielikšu.

Vnk diodes vajag 15m un tas maksas kadus 70 eiro[pie viniem tas maksatu 225+ eiro] + RCkontrolieris vel kadi 20 eiro[pie viniem 40]+ vadi un uz ka tureses vel kadus 20 eiro un vel par darbu vini to4na panems eiro 100 :D

HarZZ gaidi PM :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×