Jump to content
Cracker

Pārdomu laiks.

Recommended Posts

http://youtu.be/K4u_HPlt6Z4

Tas, kurš grib šo to uzzināt par šobrīdi Latvijā, par to, kas šeit notiek, varat noskatīties aizraujošu sēriju ietiektu katram, šī sērija tiešām bija fantastiska, ieteiktu noskatīties visiem, lieki spameri, kuri ir mudaki, un ieposto +1 posta pēc, var iet dirst. Manī personīgi raisīja pārdomas un tiešām aizrāva šī sērija, ir par ko aizdomāties.

 

 

p.s Vari Eiss.

Link to comment
Share on other sites

Tak te roka roku mazgā un krievijai dirsu slauka. Visi tikai prot aprunāt un nicināt valdību, ne tā kā Ukrainā.

Īstenībā bailīgi, ka tikai 500km no mums notiek tādas cūcības. Manuprāt Krievija baidās, lai nesāktos tādi nemieri viņu valstī, tāpēc cenšas apspiest visas sankcijas. Bet Krievijai nekāda daļa gar Ukrainu, tikai visi no viņiem baidās, jo tā arī ir, ka ar 3 raķetēm mūs nosalucīs no zemes virsas, un tāpēc arī Latvijā krievu partija(SC) ņem virsroku.

Un es piekrītu, ka ANO un NATO nespētu mūs pasargāt, ja mums uzbruktu Krievija, bet latviešiem jau ir tā ka neies cīnīties kamēr visi mati nebūs uzkrituši un drēbes sastāvēs tikai no ielāpiem.

Ahh jāpiekrīt Artusam arī par to, ka valsts mums neko nedod un konkrēti nespēj atbildēt ne par ko. Prezidents nekam neder un tā var turpināt, bet atkal atgriežamies sākumpunktā - kāda jēga to rakstīt internetā un sanaidoties vienam ar otru?

Labāk iziet ielās un pie kājas par 13 janvāri, to var darīt jebkurā dienā!!!

 

Diemžēl krievu valoda nav tik labā līmenī, lai noskatītos otru klipu kur viņš paziņo, ka nav tāda nācija kā Latvija, jo es sevi uzskatu par Latvijas patriotu.

Link to comment
Share on other sites

Ja grib brīvību, jāiet ielās.... visam sava cena. Bet lieta tāda, kad 91 dabujām to brīvību, bet tagad to dārgo puķi atdevām citai varai(ES 2004). Krievs ir bargs ja viņam nākas tewi okupēt, visi kas ne tā skatīsies viņam sejā, saņems brīvbiļeti uz sibīriju, kur varēs lielo laimes spēli uzspēlēt ar pilnu muti koku mizām un savu sūdu rokās. Bet ja pret krievu draudzīgi, tad man aizdomas ka labāk pie viņa nekā pie tām dēlēm pie kurām tagad esam. Ja gribas brīvību, tad brīvi nedrīkstam būt vieni, brīviem jābūt arī pārējiem, jo ja visi ir zem lielvarām un kāds mazais stāv pats par sevi, tad viņš moku ceļā tiks paņemts tāpat. Un to labi var redzēt caur ukrainu, visa tā propogandas jūra vienkārši skalo nabagus uz ES.

 

Bruno krievijai liela daļa gar ukrainu....

Link to comment
Share on other sites

Ja grib brīvību, jāiet ielās.... visam sava cena. Bet lieta tāda, kad 91 dabujām to brīvību, bet tagad to dārgo puķi atdevām citai varai(ES 2004). Krievs ir bargs ja viņam nākas tewi okupēt, visi kas ne tā skatīsies viņam sejā, saņems brīvbiļeti uz sibīriju, kur varēs lielo laimes spēli uzspēlēt ar pilnu muti koku mizām un savu sūdu rokās. Bet ja pret krievu draudzīgi, tad man aizdomas ka labāk pie viņa nekā pie tām dēlēm pie kurām tagad esam. Ja gribas brīvību, tad brīvi nedrīkstam būt vieni, brīviem jābūt arī pārējiem, jo ja visi ir zem lielvarām un kāds mazais stāv pats par sevi, tad viņš moku ceļā tiks paņemts tāpat. Un to labi var redzēt caur ukrainu, visa tā propogandas jūra vienkārši skalo nabagus uz ES.

 

Bruno krievijai liela daļa gar ukrainu....

 

Nu bet protams, ka vieglāk ir nedomāt. Labāk lai kāds diktators domā tavā vietā un pasniedz safabricētu informāciju, bet tu tikai klusu sēdi un dari savu melno darbu 12 stundas dienā. Tā ir labāk? Pašā Krievijā, manuprāt, nekas nav mainījies kopš viduslaikiem - viss tiek cenzēts un tu nevari pastāvēt par savu viedokli, tāpēc jau arī viņi mūs uzskata par otrajiem ienaidniekiem, jo mēs esam ļoti attīstījušies salīdzinot ar viņiem. Tikai saprātīgie cilvēki pretojas un grib tikt no viņu slazda prom, visi pārējie, kas skatās TV, kur informācija tiek tā safabricēta, domā ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Toties pareizi ir, ka no Krievijas visi baidās. Par piemēru varam apskatīt neseno situāciju ar Ziemeļkoreju. ASV draudēja, ka ir gatavi uzsākt karadarbību un sūtīja ekspertus, lai atrastu tās kodolgalviņas, bet reāli nekas nenotika, tikai Kimam( z-korejas diktators) bija meņkas un biš ar muti pabrauca. Toties Ukrainā tagad reāli tiek nogalināti nevainīgi cilvēki un es neredzu nekādus pārmetumus, aizrādījumus vai nicinājumus Krievijai, vai vismaz palīdzību Ukrainai. Ja viņi tik ļoti grib būt brīvi un iestāties ES, tad ES būtu jāpalīdz, nevis jāskatās uz to kā kino un jānogaida kamēr no 40miljoniem cilvēku būs palikuši tikai 30miljoni.

 

Un Krievijai teorētiski nav nekādas daļas gar Ukrainu. Ja tu apgalvo, ka ir, tad sanāk ka Latvijai un Lietuvai arī ir daļa gar Krieviju, bet atgādināšu, ka mēs BIJĀM daļa no Krievijas. Mēs izcīnījām savu brīvību, tāpēc viņiem būtu jāatzīst okupācijas fakts un jāatdod mums Abrene. Atvainojiet, bet Krievi ir specifiska tauta. Viņiem Vajadzētu atdot zemes Japānai un Somijai un jāatzīstas kā 2. pasaules kara uzsācējiem, jo viņi bija sabiedrotie ar Vāciju un tas slavenais Molotova-Rībentropa pakts + slepenais līgums paredzēja ietekmes svēras (valstis kuras jāokupē pirms ASV, Francija utt. piesaka karu). Bet karu pieteica tikai Vācijai. Krievija nevainīga sēdēja vel gadu, ja nemaldos, un turpināja okupēt Baltiju un A-Poliju. [ Par to paši palasiet TE]

Bet šī ir tāla vēsture un to vainu baidās cilāt, lai atrastu patiesību, vai visi ir "iezombēti", ka Krievija neko sliktu nedarīja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×