Jump to content
Skudra

Plugins pret čīteriem

Recommended Posts

Labdien.

Tākā esmu sācis spēlēt jūsu serverī(dd2),tad arī sastapos ar čīteru problēmām.

Nesaprotu vienu.Kas notiek jums tur amx komandās,ka jūs nevarat nobanot spēlētāju,bet bloķējat tos? Kas tā par bloķēšanu un ko tas dod?

Pēc mana saprašana,ja maina ip,tad atkārtoti banu var uzlikt,nav nekas jābloķē.

Nu lab.

Tātad ieteikums pamēģināt. Pats kādreiz izmantoju šo pluginu pret tiem kuri maina ip.

Kā piemērs ir tāds Evo,bet ar tādu čīterīti es tiku kādreiz galā pielietojot vienu pluginu.

Proti,šis plugins neaizsargās uz ilgu laiku,bet toties liks pēc bana pārinstalēt visu cs un domājams,ka visulaiku pārinstalējot cs,šiem čīteriem ātri apniks spēlēt jūsu serverī.

Šeit neliels ieskats video,kā arī varbūt jav ir iznācis jaunāks un labāks plugins,es nez,bet šo pielietoju kādus gadus 4 atpakaļ.

http://www.youtube.com/watch?v=BfWI7indrLY

Edited by Skudra
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par bloķēšanu un ko tas dod?

Tas dod to, ka spēlētājs nevar atkārtoti tikt serverī, Tu piedāvā ko jaunu, nenoskaidrojis ko dod ''tas block''. Tad nu lūk, tāds plugins ir vajadzīgs, ja ir jau cits? Btw, izskatās not bad plugins priekš tādiem spēlētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par bloķēšanu un ko tas dod?

Tas dod to, ka spēlētājs nevar atkārtoti tikt serverī, Tu piedāvā ko jaunu, nenoskaidrojis ko dod ''tas block''. Tad nu lūk, tāds plugins ir vajadzīgs, ja ir jau cits? Btw, izskatās not bad plugins priekš tādiem spēlētājiem.

Nu jūsu plugins BLOCK tā īsti neko nedod,tas šodien apstiprinājās serverī,ka divi brašuļi no sirds spēlēja neskatoties uz baniem un block. Kaut gan es nezinu,kas notiek spēlētājam,ja pielieto šo block.

Proti manis norādītajam pluginam domājams ir lielāks efekts un lielāki nervi čīterītim bēc bana.

Skataties paši,izmēģināt varat,ja nav efektīvi,tad nu neko darīt,kautko citu jādomā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×