Jump to content
ForRealzs

Bans @ DD2 : WH

Recommended Posts

1. Bana info.

------------------------------------ Lai butu apskaidriba kkāda - Banned By Upsss. Reason: WH.

 

2. Paša paskaidrojums.

Nošāvu gudru bērnu, kurš neprata slēpties aiz kastes. :D Stroķa galu vareja redzet un ja nemaldos ari kaju viena bridi.

 

3. HLTV

http://identy.lv/hlt...48-de_dust2_2x2 Tikai prikols tāds, ka HLTV sākās tieši tajā brīdī, kad JAU tika izdarīts "Pārkāpums". /Sava Demo nav, paļaujos uz HLTV/ > :(

 

4. Protokols

Kad kapāju bija 47. Tgd 48.

 

5. http://identy.lv/bans/index/60708

 

6. Tādu nav...

 

Piebilde - Nav nekā, bet ja Upsss vakar redzēja demo, tad visam vajadzētu būt čotk.

 

Edit :

C'mon. Rekur pat tests ar botu. http://failiem.lv/u/edpjmeh

Edited by ForRealzs
Link to comment
Share on other sites

Kas jums tie par cs`iem, ka nesaglabājas pašiem demkas :?

Šajā gadījumā hltv arī nevar palīdzēt, takā nav pierādījumu par to, ka Tu redzēji to ieroci, vai kādu no ķermeņa daļām...

Bans tika uzlikts tīri uz to momentu, jo es nekādu ieroci nepamanīju.. :<

No demo no party.. ;<

 

 

P.s

Kpc Tu uzskati, ka tas ir negodīgi? Nav jau mūsu vaina, ka Tev nav demo.. ;(

Edited by Frankenšteins
Link to comment
Share on other sites

Kas jums tie par cs`iem, ka nesaglabājas pašiem demkas :?

Šajā gadījumā hltv arī nevar palīdzēt, takā nav pierādījumu par to, ka Tu redzēji to ieroci, vai kādu no ķermeņa daļām...

Bans tika uzlikts tīri uz to momentu, jo es nekādu ieroci nepamanīju.. :<

No demo no party.. ;<

Mazliet tākā negodīgi, tev tā nešķiet?

 

Kas jums tie par cs`iem, ka nesaglabājas pašiem demkas :?

Šajā gadījumā hltv arī nevar palīdzēt, takā nav pierādījumu par to, ka Tu redzēji to ieroci, vai kādu no ķermeņa daļām...

Bans tika uzlikts tīri uz to momentu, jo es nekādu ieroci nepamanīju.. :<

No demo no party.. ;<

Man ir piedāvājums. Uztaisām mazu experimentu.

Tu aizlien aiz tās kastes, es nostāšos savā vietā, pakustini peli pa labi, pa kreisi un tad redzēsim. ^^

 

Edit. Vnk c'mon. Tu teici, ka neredzēji, demkā varēs redzēt. To tu pieņēmi, a kas tev grūti ir uztaisīt 1 min video kopā ar mani?

P.S. Es jau pamēģināju ar botu 1v1 dd 2x2. Čalis sāka šaut pa mani, kamer sedeju aiz kastes. :p

Edited by ForRealzs
Link to comment
Share on other sites

Man ir piedāvājums. Ieliec savu demo vai sēdi ar banu.

Un man arī ir piedāvājums

 

- Dabūt normālu BanTeam vai arī servera dalībniekus, kas neiedomājās no sevis sazin, ko kā dabū ACC.

- Pēc būtības, normālā serverī, admini arī uzklausa playerus.

P.S. Tu domā, ka es reāli te tā godīgi sakot Čakarētos, ja būtu spēlējis ar kkādu WH? C'mon, man nav 10 gadi -_-

Tas, ka reāli slikts specs bija, nav mana vaina. Demka - jā. Bet tomēr, c'mon... -_- Itkā būtu baigi grūti divatā ar kādu aiziet uz kādu lo*u serveri un pa 30 sec uztaisit paris screenus vai arī fraps video.

Bet ja paliekat pie sava, tad man ir tikai viens sakāmais -

- Serveris gudri uzpelnās. /Nekāda pretīmnākšana/ Ja godīgi, tad pareizi darat, pff... Lai cs kapātāji uztur serveri pērkot unbanus.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tā jau tas viss strādā, tevi nobano nepamatoti un admini netaisās likt unban paši, liek pirkt un pasistie arī uzķeras uz prikola un nopērk, tādējādi serveris uzpelnas. Easy marketings.

 

Tu labi galvu esi iespiedis.

Tu Saņēmi banu tātad, tu ari liec iekšā demo, ja nav pierādijumi ka tev nav bijis wh, tad arī nav unbans.

Link to comment
Share on other sites

- Serveris gudri uzpelnās. /Nekāda pretīmnākšana/ Ja godīgi, tad pareizi darat, pff... Lai cs kapātāji uztur serveri pērkot unbanus.

Moš vēl kaut kā apvaino? Nejūti, ka tomēr te tava vaina, ka nespēj iedot pierādījumus no situācijas? Uzpelnās viņam bļe >.

Link to comment
Share on other sites

Tu labi galvu esi iespiedis.

Tu Saņēmi banu tātad, tu ari liec iekšā demo, ja nav pierādijumi ka tev nav bijis wh, tad arī nav unbans.

A kāpēc jūs domājat, ka visa vaina jāuzņemās man? Kā ar jūsu speciem, kas neprot specot un neredz milzīgu glocku vai USP un KĀJU!

Tikpat labi varat iedot man ACC, banošu katru "aizdomīgo" jauniņo un likšu prikt unban, ja nebūs demka.

Es galvu neesmu saspiedis, es piedāvāju 2 veidu kompromisus, a ko jus? tik pērc unban, pērc unban... slikti jau paliek no servera netaisnības, ta liekat katram banu, un sakat nebūs demka, nebūs unban, piereizes jau, varat pirms bana iemest linku uz unban. Besī ārā. Bik lepni esat palikuši. Domājat, ka es te čista tā ņemtos, ja man būtu bijis kkas?!?! Srsly, neviens no jums nespēj tikt pāri tam punktam, ka jums ir acc, varat banot ko vien gribat un tikt sveikā cauri. Jūs pat Necenšaties neko darīt. tīrs ignors uz postu, pat manu testu ar botu neviens nav noskatījies. Kas jums kkāds akmens laikmeta nets, ka nevarat nokačāt 4MB?

Link to comment
Share on other sites

Upsss, kopš kuriem laikiem mēs banojam par vienu kaut kādu momentu?

Abi ar Ansi esat vienādi lošaras... Ansis vispār bano randomā un tad nāk skatā demo, tas Jums liekas normāli? Sāciet piedomāt pie savas rīcības...

 

Runājot par šo indivīdu, uzskatu, ka, lai arī nav demo, bans ir jānoņem, jo bans tika uzlikts viena momenta dēļ, kas ir nepieņemami.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×