Jump to content
Spaiks

LTV saskata dīvainības Tretjakova startā

Recommended Posts

Visu sezonu Tretjakovs bij arī starp līderiem un tā arī ir atbilde uz šo atgadījumu..

 

Tagad no mušas mēģinam uzpūst ziloni un likt domāt cilvēkiem, ka krievi ir šmaukušies, stulbums kautkāds..

Srsly.? Tu maz saproti cik neiespējami, NEREĀLI ir dabūt 4.47 starta laiku? Sportā 4x veiksme nemēdz būt.

Link to comment
Share on other sites

Tad brauc uz vismīļāko zemi!

Tu pat nesaprati teksta saturu , ko es biju uzrakstījis un uzrakstīji kaut kādu tizlumu. Domā kā esi baigais trollis , es domāju tevi vnk vajadzētu iedot WP , lai sāktu domāt , ko tu raksti.

Link to comment
Share on other sites

Tu pat nesaprati teksta saturu , ko es biju uzrakstījis un uzrakstīji kaut kādu tizlumu. Domā kā esi baigais trollis , es domāju tevi vnk vajadzētu iedot WP , lai sāktu domāt , ko tu raksti.

 

Lasot tavu tekstu pat latviešu valodas skolotāja 3 krustus pārmestu. Pārāk daudz gramatisko kļūdu.

Un es neesmu trollis, bet ja par tēmu - tad jautājums - KĀPĒC?

Visiem redz pilnus startus, uzvarētājam nē. šobrīd pat nav svarīgi, kāda tautība, bet tā visa krievijas politika tracina. Viņi taču sludināja komunismu - visiem vienādas tiesības utt. kāpēc tad olimpiskajās spēlēs notiek tādas šmuces?

Ja kļūdos, lūdzu palabo, redzēsim kā citās skolās māca vēsturi. ;)

Edited by Bruno
Link to comment
Share on other sites

Krievi nav vienīgie, kas šmaucas, tak katrās Olimpiskajās spēlēs mājinieki darīs visu iespējamo, lai savējie iegūtu pēc iespējas augstākas vietas. Kāds to darīs mazāk godīgā ceļā, kāds vairāk, bet vienalga, tā būs vienmēr. Kaut vai tas, ka Soču trase ir nenormāli viegla, Tretjakovs nepiedalījās pēdējos PK posmos, jo trennējās mājās, lai varētu trasi izbraukt perfekti.

Protams, ka ir aizdomīgi, ka vienādi starta laiki, kas varbūt arī tika panākts negodīgā ceļā, bet tas ir pavisam normāli.

 

Tas pats bobslejā, mūsējie uzstāda jaunu trases starta rekordu, bet beigās no Zubkova atpaliek pa 0.30 sekundēm.

Link to comment
Share on other sites

Un kā šo var izskaidrot? Ievilku sarkano līniju paintā, jo tā zilā bija pārāk izplūdusi. Kontrolpunkts it kā bija ātrāk, bet vienalga, Martins ir priekšā, kā arī, ja ieskatās rūpīgi, tad arī skrējienā viņš bija mazliet priekšā Tretjakovam. Šeit var strīdēties ilgi un dikti, bet lai nu kā, vairs tur neko neizmainīt. Ja nemāk uzvarēt godīgā cīņā, tad lai tiek tas zelts ar krāpšanos, ko tur padarīs.

42s7bkrzezs1ib3ry4a.png

Link to comment
Share on other sites

Lasot tavu tekstu pat latviešu valodas skolotāja 3 krustus pārmestu. Pārāk daudz gramatisko kļūdu.

Un es neesmu trollis, bet ja par tēmu - tad jautājums - KĀPĒC?

Visiem redz pilnus startus, uzvarētājam nē. šobrīd pat nav svarīgi, kāda tautība, bet tā visa krievijas politika tracina. Viņi taču sludināja komunismu - visiem vienādas tiesības utt. kāpēc tad olimpiskajās spēlēs notiek tādas šmuces?

Ja kļūdos, lūdzu palabo, redzēsim kā citās skolās māca vēsturi. ;)

Man vienalga uz latviešu valodu. Nepatīk viņi tev ,tad neraksti un nesaki , kādi viņi ļauni u.tt.

Jo visi māk gudri uzbrukt , bet normālu tekstu pateikt tu nevari. Smadzenes nav domātas , lai nodirstu , bet gan būt gudram , cieņai pret sevi un citiem.

Link to comment
Share on other sites

Tad brauc uz vismīļāko zemi!

pilnīgi bezjēdzīgs komentārs, cilvēks izteicās, sakarīgi un saprātīgi, bet Tu protams izcelies, gj.

 

Šmauktos Latvija visiem būtu pohuj ne? Kas bijis tas bijis, šaubos vai kaut kas tur vairs mainīsies, labi, lai tak viņi ņem savu uzvaru, otrā vieta arī nav slikta. gj

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×