Jump to content
simplijs

Green Street 3: Never back down

Recommended Posts

91a-jhtig0l-_sl1500_.jpg

 

Informācija par filmu:

  • Oriģinālnosaukums: Green Street 3: Never back down
  • Latviskais nosaukums: Grīnstrīta 3: Nekad nepadodies
  • Gads: 2013
  • Žanrs: Asa sižeta, drāma
  • Režisors: James Nunn
  • Galvenajās Lomās: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah
  • Sižets: Skots Adkins, filmā Danny, ir profesionāls bokseris, kuram pieder sporta zāle, viņa brālis ir futbola fans un iesaistās futbola fanu ielu cīņās - turnīros, kurā tiek nogalināts. Skots Adkins dodas uz Londonu un atkal iesaistās šajā pašā sfērā, viņš savāc komandu, kuru trenē un pilnveido, lai tiktu turnīra finālā, kurā tika nogalināts viņa brālis...
  • IMDb: 5.6
  • Filmas treileris:

  • Mans komentārs un vērtējums par filmu: Filmas treileri uzgāju pavisam nejauši, skatoties vidakus @ yt. Noskatījos treileri - uzrunāja, pamanīju, ka galvenajā lomā ir Scott Adkins - par spīti imdb vērtējumam novilku filmu un noskatījos. Filmas stāsts ļoti panesošs, pašam ļoti patīk filmas, kuras saistītas ar cīņām, filma laba, patika. Iesaku arī citiem. :3 Vienīgi - neiesaku tad, ja ir slikta angļu valoda, jo filmā ir izteikts angļu akcents - grūti saprast būs.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās interesanta, pēc sižeta atgādina Green Street Hooligans filmu, kurā veidojas līdzīgs stāsts. Varētu noskatīties, lai arī vērtējums nav izcils, par gaumi nestrīdas, patīk Scott Adkins.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās interesanta, pēc sižeta atgādina Green Street Hooligans filmu, kurā veidojas līdzīgs stāsts. Varētu noskatīties, lai arī vērtējums nav izcils, par gaumi nestrīdas, patīk Scott Adkins.

Šī ir tās pašas filmas trešā daļa, tb turpinājums. :3

Link to comment
Share on other sites

Šķita ka es visas never back down filmas biju redzējis, but I guess not. Noteikti iečekošu ;]

Nezinu vai tikšu savu feedback izteikt, jo man tās filmas liekas watchlistā, bet watchlist tik aug un aug un ir tik daudz ko skatīties ;s

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×