Jump to content
DeFire

Dators

Recommended Posts

Bija man Tele2 internets, tad pārgāju uz Tele2 Turbo, ātrums mani neapmierināja - atteicos no viņa.

Šodien pieslēdzu Lattelecom optisko internetu, jā, ātrāks ir, bet problēma ir tāda, ka man uz portatīvā (emachine E725) stāv windows 7 ultimate, pēc spečuku teiktā, kas nav piemērots manam kompim, jo ēd pārāk daudz nevajadzīgu resursu, kas spēj negatīvi ietekmēt manu spēlēšanas gaitu.

 

Tāpēc vēršos pie jums ar jautājumu vai kāds nevar man aizdot windows 7 home(homemade) disku, vai kādu citu prasto. Jo reāli dators man nepieciešams tikai, lai spēlētu CS un apmeklētu forumu. Būtu prasījis Mārtiņam, lai šis saremontē, bet viņš nemīl ņemties ar portatīvajiem tāpēc prasu jums vai nevar man aizlienēt disku !?

 

 

Ja būs galīgākā beztēma un nebūs nekādu citu ieteikumu, lai padarītu manu spēlēšanu kvaletatīvāku - slēgšu ciet, paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Ja dators vajadzīgs priekš csa un foruma tad parej uz XP.

Draugam arī bija dators uz 7 vis ok gaja un cs arī normāli tad viņam kaut kas notika un vindu vajadzēja pārinstalēt un uzlika XP , kad iegāja cs'ā vis vnk "lidoja" fps augst un nedropoja..

Vari arī Tu pameiģināt :D

 

Kas neriskē , tas nezaude!

Edited by KpucTuHo4ka*)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×