Jump to content
MADYOGA

Diennakts Spams.

Recommended Posts

Kuri piekrit ka jorens ir lohs liek like. ŠIS VELTĪTS JORENAM: :29:

Laikam gribi atvadīties no ID ne?

Varētu šim indivīdam uzlikt "post disable".

Pasaki uzreiz, ka tev ir uzmanības trūkums un visi atstumj tevi.

Link to comment
Share on other sites

Uzspiezat uz si posta like, dabusim 20 likes, pametisu so komunu, del dazu cilveku del.

 

Paldies!

Bet ejot prom atceries, ja atļausi Jēzum ieiet savā sirdī, viņš tev piedos visus tavus grēkus.
Link to comment
Share on other sites

                  Uz redzi.

 

- Godit sakot patika uztureties seit, bet ... dazu cilveku del sis pavaditais laiks bija murgs. Es domaju, ka vismaz man varesiet piedot par to ko esmu jums te visiem nodarijis. Ja biju hackojis, biju lohs to reizi.. bet biju mainijies.. bet neviens to nemanija, visi tikai atceras pagatni. Viniem bija vienalga. Es tikai meginaju iejusties komuna kaa jauns Lietotajs, nevis vecais bundijs. Bet tas man neiznaca.. Man nav izveles tauta. Bus japamet so labo vietinu prom. Iesu uz matricu. Bet man galva paliek tikai 1 jautajums... Kapec jus man nevarat piedot, kapec jus nevarat aizmirst viss kas ir bijis?  Vai tiesam esmu tik drausmigs? Jus saprotiet, ko esmu es darijis servera laba? Es diena izbanoju +30 parkapejus, esmu aktivakais admins. Bet visiem vienalga. Pasi pectam raud, ka vajag adminu ,lai izbanotu. hujnprojekts esmu redzejis, ka visiem ir tada sajuta, ka... piedzimusi no jauna vini butu. Humora izjuta viniem ir tada pati kaa man, vini saprot kas ir Jail Break, zin kas ir FUN MODS, bet te puse ir lohi, kuri frago iegustot stulbus fcking ..  killus bleg. Es saprastu CS:GO, bet nu nahuj jums vajag fraggot? Jus debili vai ka ble? Anyway nenoversimies no temas. Visi kuri mani satika pirmaja reize, vel projam mani heito, gaida bridi, ka kautko pateiksu rupju, lai mani gagotu, parmestu, izbanotu. Hujivaju ko vel. Bet nu ko lai dara.. Vienkarsi izskatas, ka jus berniba sita. Tur nav variantu. Visi kuri dabujusi statusus, palubom ir normalaki, nevis telo te nopietnos, lai nezaudetu statusu. Es nevienu necensos aizvainot, saku ka ir. Jus saprotiet cik stundas es esmu spelejis jusu serveri? Cik esmu izbanojis? ( + vel pirms bana reseta ) Cik esmu pavadijis laika pie servera? Es vienkarsi nozeloju ,ka vispar speleju, jo vienkarsi cilveki ir debili un neprot piedot. Es vienkarsi dzive atrastu to lohu, es vinam seju sakroplotu, man pilnigi pohuj, ja es sedetu cietuma un mani tiesatu. Es vismaz busu dabujis labumu no ta. Beidzot tas cilveks sapratis, ka ar mani jokot nevajag. Es jus bridinu, es neesmu par to ko izliekos. Es varu but launs,jautrs. IN un YAN. Divas puses. Balts, melns. Tagad tikai man ir melns viss. Es redzu ,cik nozelojami te visi ir. Kaut cik dazi speletaji, lietotaji bija normali, kas kautko saprot. Bet nu.. viniem to nesaprast. Vienigais ko vel gribu piebilst ir tas, ka.. Cerams tagad busiet apmierinati, ka aizeju. Varbut sometimes ienaksu foruma, paskatities kas jauns, ja nu kas notiek. Bet serveros es neradisos, un parejo es pat necentisos postot. Man ir apnicis, ka mani pazemo taa kaa tadu suni.  Nav jega man turet naidu vairs uz jums un komunu. Tas man nedos labumu.  Tiesam domaju, ka esat briniskigs komuns, bet izradas.. Komuns ir labs, bet cilveki kas taja atrodas ir briesmigi. Cerams ,ka bez manis jums spelesana bus interesantaka, jautraka, un huj zin kas vel. Novelu visiem heiteriem dzivot talak un heitot talak. Lohs tu busi un vienmer paliksi. Es seit vairs NEKAD neatgriezisos, jums bus miers un dievs. Cerams tagad esat apmierinati. Uz neredzesanos, IDENTY .LV Gaming Community!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×