Jump to content
wildcat

jaunu mapi@ surf?

Recommended Posts

Piedod , adbalstu ka vajag jauas mapes.

Bet tads jautājums. Vai ir normālas mapes? Un adbilde ir vieozimigi NĒ NAV!

Swift - hnja.

Egipt - wtf , debila mape , Tur pat nav kur surfot + ja nokriti mirsti.

āā arī surf_ski laikam neesi spelejis , ja iesaki viņu. Tur 4-5 rampas un dahrena platformas kur visi campo tikai ar awp , jo ar emku /aka nevar trapit , jo parak talu +ar musu stepsaiz nevares tikt no jaila ara.

 

 

Ja iesaki ka vajag jaunas mapes , tad uzraksti kadas tiesi. Un tadas kuras esi spēlējis un ir normalas ar labam rampam un izskatu.

Vienuvard -> Spēlējamas!

 

P.S> Ir laba sērijumape surf_fly_nice (vai otradak) tikaipriekš mūsu spēlētājiem vinas būs pārākgrūtas.

Jo cik spēlēju redzēju tikai 1 cilvēku kas neskaitot mani var iesurfot MArioRoom.

 

 

Piedod ja drusku par skarbu. Vnk svētki+galva nereāli sap.

Priecigu Jauno Gadu!

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

minecrafts sudiga.... tur itka ir daudz rampu bet tie speed bosti naw un surfošana tur tāda šļūkšana vien ir. Surfam drīzāk ir jānoņem noteikums kas paredz ka par block slayo. Jo tas naw godīgi slayot kadu ja abi ir kustībā, bet noslayo to kurš brauc pretējā virzienā(pretējais ir tad kad kads slīd pret botu virzienu). Piemērs: Zemnieks izlec no jaila (tizlenjiem ta sanak bieži) ss2 kartē un laižas lejā pa pirmo rampu, a es gribēdams kā jau vienmēr uz jailu no augsas paskatīties braucu viņam pretīm un saskrienamies. Viņš mani noslayo un saka ka bloķēju, a jebak viņš mani bloķē.! Tas ir faking tizls noteikums.

Link to comment
Share on other sites

Pāriet uz ski2 only, pārējie ir nebaudāmi mēsli. Protams, ja neko nerubī, tad tādus ironus, sand2 un citus sūdus var spēlēt cik uziet.

Šitā tēma jau ir pārrunāta no visām pusēm...

Mby tomēr liekam to only ss2 !? Lai ir prasti, vismaz sāks mācīties surfot nejau "tupa" šaut viens otru nost!

Link to comment
Share on other sites

DeFire , ja nemaldos kadu laiku atpakaļ tu negribeji only ss2 , kapēc aprdomāji?

+ only ss2 nebus tolka , ne visiem aptik ss2 , man piemeram piebesis spelet visu dienu , vajag ari kautko citu , lai ir interesantak.

Ideala kombiacija

surf_ski_2

surf_sad

surf_08iro_final

surf_iceday

 

un vis , vairs neko nevajag.

Uz ninja var maiit tad kad admins ir o un pats met voti.

Lai ninja ir mape ir uz kastes, bet nav votemaplista.

 

 

Tāpēc, ka es ieeju surfā tikai tad kad ir ss2 vai sand.//DeFire

Link to comment
Share on other sites

Ja grib, lai tupi nešaudas un beidzot mācās surf, tad taisat speed run surfu.

 

Personigi pašam patīk un dēļ spēedrun esmu tā iemācijies surfot.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šīs varētu būt labas mapes:

 

http://cs.gamebanana.com/maps/172052

 

http://cs.gamebanana.com/maps/162104

 

http://cs.gamebanana.com/maps/171183

 

Labprāt redzētu, kādu no šīm mapēm identy serverī!

Ja godīgi surf_nice_fly ir slikta mape jo tur nav kur surfot, ātrums vispār nav iespējams izbegt jo ļoti vienkārši ir tikt uz teleportiem.
Link to comment
Share on other sites

Kas te par marinēšanu notiek?Nekas netiek bīdīts uz priekšu.

Kur ir SA? Nav.

Kurš izkata? Neviens.

Kad būs lēmums?

Slēdzu ciet, atbildīgā persona par sSrf atvērs un pateiks gala rezultātu, tikai žēl, ka nav šīs personas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×