Jump to content
upacka

Cilvēki lūdzu

Recommended Posts

http://identy.lv/for...dazadi-turniri/

 

Es daļēji nesaprotu kāpēc tāda attieksme. Beidzam čikstēt par to, ka vadītājs atkal pazudīs, bet dodam cilvēkiem iespēju. Ja projektā nav neviena, kas to grib uzņemties (un cik atceros, katru nedēļu pokerā bija ~20 dalībnieki, kad tas tika rīkots), tad dodam iespēju jaunajiem.

 

Nedodiet vēl grupu, dodiet atļauju novadīt un pierādīt sevi. Izdarīs - dodam grupu, skatamies tālāk.

Pazudīs? - Sūtam trīs mājas tālāk, un dodam iespēju nakamajam, kas to vēlās.

 

Ja nemēģinās, tad nekad nezinās kā būtu bijis, ja mēģinātu. Varbūt vadīs tik pat labi kā to agrāk darīja go0dfather (?) un SpiKe.

 

Viss, ko es gribēju pateikt - dodiet tam cilvēkam iespēju pierādīt sevi, pokers bija tā lieta, kurā dalību ņēma daudzi. Topikā minēja, ka pieredze ir, nav deviņgadīgs puika, rakstīt māk, es neredzu problēmu. Paraugs kā rīkot ir, nekā sarežģīta tur arī nav. Ja arī nesanāks, tad IDenty projektu citu acīs tas slikti neietekmēs. Es pat teiktu, ka tieši otrādi - pretīmnākošs komjunitijs, kas dod citiem iespēju sevi pierādīt.

 

Par turnīriem runa gan ir cita, bet par pokerīti es neredzu nekādu problēmu. :unsure2: Un neslēdzam lūdzu topiku uz pirmā moda viedokļa, atļaujam izteikties vairākām galvām.

Link to comment
Share on other sites

Tur Es aizvēru nejau tāpēc, ka šeku reku uz savu galvu izdomāju, ka nekas nebūs un tā, bet tur nebija jēgas no tālākas diskusijas, jo, ja "augstie" lems to vai viņam tiks dota tā iespēja, tad mēs "mirstīgie" vairs neizsakamies, tikai spējam nedaudz ietekmēt viņu viedokli.

Zinot IDenty, kā neka jau 4gads, tad noteikti, "mirstīgie" visi viņam atteiktu, jo uzkatītu viņu par kkādu statusņiku, kurš tikko piereģistrējies un ķipa grib palīdzēt, kā tur jau kāds minēja, vēlāk pazudīšot prom.

Bet es tam personīgi nepiekrītu, vnk zinu jūs (lielāko daļu).

 

Ko darītu es? Es noteikti viņam iedotu iespēju, jo nekas "daudz" sliktāk nevar notikt, puisis vismaz centīsies, mēģinās un, ja sanāks tad visu varēs grozīt uz priekšu un būs vairāk plusu nekā to zaudējumu.

 

Arvienvārd, atbalstu šo puisi un vēlos, lai viņam tiktu dota iespēja, neskatoties uz to, ka viņu galīgi nepazīstu!

Link to comment
Share on other sites

Ūpīt vienkārši visi loģiski domājošie cilvēki no ID ir atvadijušies, šitie jaunie pokemoni tak neko nesaprot.

 

Tur pašiem melnajiem ir jāsadomā un jāsadara viss, un lai tie gribošie arī runā ar melnajiem utt.

 

tak easy shit wtf people

Link to comment
Share on other sites

Tur Es aizvēru nejau tāpēc, ka šeku reku uz savu galvu izdomāju, ka nekas nebūs un tā, bet tur nebija jēgas no tālākas diskusijas, jo, ja "augstie" lems to vai viņam tiks dota tā iespēja, tad mēs "mirstīgie" vairs neizsakamies, tikai spējam nedaudz ietekmēt viņu viedokli.

Zinot IDenty, kā neka jau 4gads, tad noteikti, "mirstīgie" visi viņam atteiktu, jo uzkatītu viņu par kkādu statusņiku, kurš tikko piereģistrējies un ķipa grib palīdzēt, kā tur jau kāds minēja, vēlāk pazudīšot prom.

Bet es tam personīgi nepiekrītu, vnk zinu jūs (lielāko daļu).

 

Ko darītu es? Es noteikti viņam iedotu iespēju, jo nekas "daudz" sliktāk nevar notikt, puisis vismaz centīsies, mēģinās un, ja sanāks tad visu varēs grozīt uz priekšu un būs vairāk plusu nekā to zaudējumu.

 

Arvienvārd, atbalstu šo puisi un vēlos, lai viņam tiktu dota iespēja, neskatoties uz to, ka viņu galīgi nepazīstu!

Ai nu Tu reāli dzen tādu huiņu. :D Nonāci pretstatā ar sevis rakstīto. Man gan vairāk izskatās, ka Tu savu viedokli balsti uz citu rakstīto. :hump:

 

Es Tev tagad tik daudz varētu rakstīt pretī un strīdēties, bet tas nav vajadzīgs. Neatbildi arī lūdzu man.

 

Bet tā šeit vairs nav par ko diskutēt, jauku vakaru un paldies par ieteikumu!

Link to comment
Share on other sites

Es ar lielāko prieku piedalītos dažādos turnīros tīri priekš jautrības vai arī nopietnāk un uz kādu balviņu,protams tas arī atkarībā no laika un aktivitātes ,bet kāpēc gan nedot iespēju,cik es ilgi esmu bijis identy tādu dižo turnīru neesmu manījis vai arī vienkārši akls esmu.

Kā nekā jaunā ID valūta taču būs jāiepludina lietotājos :D (ja vien tāda būs)

Aiziet,

jātaisa topiks lai vāktu cilvēkus kuri tos turnīrus veidos,protams ar viņu pamatojumu kāpēc tieši viņš,nevis kāds cits.

Kā jau upacka teica

Izdarīs - dodam grupu, skatamies tālāk.

Pazudīs? - Sūtam trīs mājas tālāk, un dodam iespēju nakamajam, kas to vēlās.

Edited by Rausis
Link to comment
Share on other sites

Protams, kāpēc nē? Iedošu arī statusu, ja neapmierinās, tad mācīsies lidot, bet šaubos vai tādas problēmas mūsu starpā būs.

Ja tuvākajās dienās neko nesagaidīsim, neraizējies ir Jaunais gads, nav viss jārīko steigā, apsveicu.

 

Laimīgu Jauno gadu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×