Jump to content
OZS***

Ieteikums DD2

Recommended Posts

Sveiki.

 

Esmu redzējis kad serverim nav anti-cheat sperienprojekts? Vai arī es kļūdos un ir?

 

Tātad doma ir šāda - spēlētājs, kas uzpiež F7,F8,F9,F10 ...... pogas uzreiz tiek izkikots, jo kā jau zināms lielāko daļu čītus [] var ieslēgt ar šām pogām . Esmu ierpiekš spelējis citos dd2 kuros par šo pogu spiešanu izkiko. Es domāju šim serv tas ir nepieciešams. ;))

 

Cerams ieteikums būs derīgs un to akceptēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga? Aizmirsti.

Nav jau komuns ar maziem gurķiem... Pārkāps noteikumus?, momentāli mūsu kolēģi to redzēs un pārkapējs tiks sodīts un Punkts!

 

Momentāli ir 30 min ja ne pat pusdiena? Vakar piemēram spēlēju, bija viens Sandis , teicu ka kubs, poh neviens neko nezin, pec 3 h atnācu un vīns vel aizvien speleja, pagāju stunda un tad tikai kāds normals admin izdomāja viņu ban. Reali ja butu šie bindi viss būtu daudz atrāk un vieglāk, jo ne visi uzpiez F9 pirms nav ienākuši serverī , lielāka daļa to uzpiez spēles laika.! Un uzreiz butu redzams kas notiek un varētu sākt specot ja nāk iekšā pa jaunam. Nevis kubera aizstāvji sāk dirsties ar tiem kas domā ka viņiem ir kubs.

Link to comment
Share on other sites

Momentāli ir 30 min ja ne pat pusdiena? Vakar piemēram spēlēju, bija viens Sandis , teicu ka kubs, poh neviens neko nezin, pec 3 h atnācu un vīns vel aizvien speleja, pagāju stunda un tad tikai kāds normals admin izdomāja viņu ban. Reali ja butu šie bindi viss būtu daudz atrāk un vieglāk, jo ne visi uzpiez F9 pirms nav ienākuši serverī , lielāka daļa to uzpiez spēles laika.! Un uzreiz butu redzams kas notiek un varētu sākt specot ja nāk iekšā pa jaunam. Nevis kubera aizstāvji sāk dirsties ar tiem kas domā ka viņiem ir kubs.

 

ID serveros spēlē teviss saucamie `kuberi` ? Kur problēma? Raksti sūdzību, apmeklējot šo adresi! Laimīgu taciņu, tikai nepiedirs paciņu.

Link to comment
Share on other sites

ID serveros spēlē teviss saucamie `kuberi` ? Kur problēma? Raksti sūdzību, apmeklējot šo adresi! Laimīgu taciņu, tikai nepiedirs paciņu.

 

 

Nē zini PICK spēle kuberi? LOL ka tu vispār tādu jaut vari uzdot ja šeit ir vienīgi runa par ID serveriem, liekas ka tev vispar 13 gadi un vēl kārtigi domat sācis neesi , nah tad tu saki momentāli mūsu kolēģi par visu parūpējas ja tā nav? Un reāli es domāju nevienam spēletājam nepatīk čakarēties un kaukadas sūdzības rakstīt , tas ir adminu darbs. Piedirsīšu paciņu un iemetīstu tev pa jebalu. ;)) PEACE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×