Jump to content
BigTomens

Čav , need help !

Recommended Posts

Sveiki ID biedri. Ir radusies problēma ar cs`u. Pāris dienas atpakaļ nokačāju steam un ieliku kompi cs. Slēdzot spēli iekšā man parādās mazs csa lodziņš un kompis automātiski restartējas ar klikši HDD (man tā liekas). Mby kāds zin atrisinājumu šai problēmai. Tas pats ir ar interneta spēlēm - lago kad kustas piem vecītis.

 

Cerams tas neko neizsaka ka man ir netbook?

7a7qgbjvlh3ju4xtkdp9.jpg

 

zzp3oa87s4im9gdybi3k.jpg

 

 

Ceru uz palīdzību ;)

 

Ar Cieņu GT-EX !

Link to comment
Share on other sites

Atver cmd un ieraksti chkdsk c:

Ja rada errorus tad chkdsk /f c:

 

Man uzmetās šāds tekskts - Access danied as you do not have sufficient privilegies. You have to invoke this utility running in elevated mode.

Link to comment
Share on other sites

Atver cmd ka administrators

 

Parāda ka problēmu nav :/

vbwffwz03nyzmoz1rplo.jpg

 

 

+ vēl tagad pamēģināju ielikt vecu spēli kompi , kad slēdzu iekšā viņš man uzrādīja vēl labāku štelli

 

f85tatj15qwg0llowz3.jpg

Edited by GT-EX
Link to comment
Share on other sites

Ka var nevilkt ja GTA normali velk uz max ????

Tu jau te vispaar noversies jo jautajums ir par csu un online games :<

PASAKI KURU GTA TEV VELK UZ TO MAX.

 

 

btw. midtown madness 2 ir 2000gada spēle un ja tev met laukā erroru kur rakstīts ka integrētā ir par zemu lai varētu pavilkt šo spēli, tad ir liela iespēja ka pc nevilks arī to pašu csu. Gribu redzēt kuru gta tev vel uz "max".

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi sapratu par to mazo lodzinu atverot cs. Tad atver pasu STEAM. Nospied labajā stūrī augšā STEAM - SETTINGS - INGAME - un uzliec h - ciparu kadu vajag, un w - ciparu kadu vajag . Piem : h - 1024 w - 768 ja pareizi atceros skaitlus.

 

Bet par to rr neko gan nezinu.

 

P.S - parinstalē uz Xp, jo, tas kompis nespēj pavilkt 7windows.

Edited by psyho-LV
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×