Jump to content
šayžuks

Pokemonu karš.

Recommended Posts

Sveiki, sveikas, un sveicināti. Esmu tusējis šajā saitā diezgan ilgi un pēdējā laikā esmu paminijis aizvien lielāku un lielāku pokemonu aktivitāti šajā komūnā. Tapēc nolēmu kļūt par pokemonu trenneri. Es izsaucu karu, pret pārējiem pokemonu trenneriem (visi kuriem ir pieeja warnot citus lietotājus).

Uzvar tas kurš sagūsta vissvairāk pokemonus.

 

Esmu jau sagūstijis 2. Šos pokemonus var no manis atgūt tikai, ja es ar viņiem zaudu cīņā 1v1.

Pokemonam ''ķirsis'' ir tikai 1 pakāpe un viņa uzbrukums ir ķiršu sulas šļāciens, kurš ir ļoti lipīgs un samazina pretinieka ātrumu.

Pokemonam ''vegy'' ir 2 pakāpes un viņa uzbrukums ir bērt virsū vegetu pretiniekam.

 

bd29707d1823fe5599b0ba350b730ef7.png40d7794eb128cac86ea198ceae041852.png

 

 

LET LE WARS BEGIN.

Link to comment
Share on other sites

Tev laikam nav ko darīt. :D

r2n3Zq4.png

Fizz op. Aizlēkā no visām tavām maģijām un nosit visus, spēlē beidzas.

 

Kroplis :( Ņem manus pokemonus:

bd29707d1823fe5599b0ba350b730ef7.png40d7794eb128cac86ea198ceae041852.png

 

es eju meklēt citus

 

 

Es arī labprāt kādu sagūstītu, bet man pokebumbas beidzās. :/

 

Skat, skat, es arī, tomēr, notvēru pokemonu.

 

8tbjt91tlkr8njc0z7sr.png

 

Neskaitās, es nēesmu pokemons, esmu pokemonu trenneris :29:

 

Es gribu būt pokemoniņš. :blush:

 

ATĻAUJ SEVI SAGŪSTĪT!

Link to comment
Share on other sites

bv3s6ke637x415c3q6ce.png

Mans Tīģerītis tevi saplosīs ar saviem asajiem nagiem un zobiem, viņa ķepa tev pāršķels matu galus un tev nāksies tērēt tik daudz ārstniecisko līdzekļu, ka tu pat pats nesaproti cik daudz.

w8jy7axio9sif35ddqfy.png

Vēl viens mīļš pokemoniņš Vilkatis RAIMO. Viņš staigā barā un apēdīs tavus roltonus, kamer tu uz poda sēdi. Viņa nāvīgais skatiens iedzīs tevī varavīksnes.

 

EDIT:

 

tbbocewj32exteibagqt.png

Gostiņš.

 

Tu tik izstāstiji cik tie pokemoni ir labi, un man tagad ir iespēja viņus sagūstīt, jo tu to nēesi izdarijis :29:

Melnais tirgus. <3

Edited by Mimciitis.^
viņam nav warna, so viņš nav tavs.
Link to comment
Share on other sites

bv3s6ke637x415c3q6ce.png

Mans Tīģerītis tevi saplosīs ar saviem asajiem nagiem un zobiem, viņa ķepa tev pāršķels matu galus un tev nāksies tērēt tik daudz ārstniecisko līdzekļu, ka tu pat pats nesaproti cik daudz.

w8jy7axio9sif35ddqfy.png

Vēl viens mīļš pokemoniņš Vilkatis RAIMO. Viņš staigā barā un apēdīs tavus roltonus, kamer tu uz poda sēdi. Viņa nāvīgais skatiens iedzīs tevī varavīksnes.

 

EDIT:

 

tbbocewj32exteibagqt.png

Gostiņš.

 

Tu tik izstāstiji cik tie pokemoni ir labi, un man tagad ir iespēja viņus sagūstīt, jo tu to nēesi izdarijis :29:

Link to comment
Share on other sites

Es esmu 100lvl oldschool pokemons, mani nevar sagūstīt.

es tevi sagūstīšu gribi tu to, vai nē :bazil:

 

es esmu 1. līmeņa pokemons , es apkakāju Artūra gūltu .

 

Pokemoni kas tik dirst māk man nederēs.

 

wot pareizi :<

 

ar mani ir līdzīgi, tikai mani var ar kko piekukuļot :troll:

 

Tūlīt būsi mans :bazil:

 

Es esmu nikns Jamaikietis, un visi mani brāļi, jeb manas valsts iedzīvotāji ir mana armīja, mēs iznīcinam visu, pat mazus pūkainus zaķīšus sašļikā cepjam.

 

Sapīpējies kanibāls no džamaikas, hmmm, padomāšu. Man tik bail iet džungļos tev pakaļ :consi:

 

FREE FOR POKEMON - SRCH SKILLED POKEMON TRAINER! HAVE 50LVL,AND 6SPELLS. [ HIGH ].

BITCHEZZ! ;*

 

Nē piedod, tādi man neder, tevi pat f0cus varētu apkakāt un ggwp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×