Jump to content
Jorens

Sakarā ar JB.

Recommended Posts

Sveiki!

Tā tad lieta sekojoša.

Ir cell day un ieslodzītajiem jātupj uz gūltas, bet viņi to nedara un ir noslēpušies kamerā aiz sienas.

Piem; Viņš netupj uz gultas un es viņu šauju nost caur sienu, vai tas skaitās kā FK (free-kill)?

Tāpēc nevar saprast vai drīkst šaut, vai nedrīkst.

Es iesaku Jums padomāt un varbūt ievietot vēl vienu noteikumu. Citreiz spēlētāji ir nesaprašanā, (kāpēc mani nošāva?).

Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Piemēram jb_snow mapē un jb_oasis mapē virs kameras ir lampiņa! Ja kāds ir kamerā lampiņa deg!

Man GanjaSmokaLV teica, ka viņš tā vienreiz izdarīja un viņam par to ban uzlikā kā FK.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāktu tas pats ameram kad es tev iesuaju un aizkrienu aiz sienas tādejadi tu mani pazaudeji no redzes loka un pec tam kad atkal ieraudziji nosavi.Likuma teikts kad nevar šaut caur sienām.Vienigais tada gadījumā ja visi ieslodzivtie ir iekšā būri un tu redzi vienu kad vinjs ir cela aiz sienas (lampinja deg aukša virs cela-Piem- snow mapē) tad vinju drīkst saut nost!

Link to comment
Share on other sites

Likuma teikts kad nevar šaut caur sienām

 

tas ir domāts, jo tu nevari zināt vai viņš klausa aiz sienas vai nē, piemēram, mix day zombijs bish paskrien un pazūd aiz sienas, tu nevari šaut caur sienu, jo moš tu trāpīsi kādam citam neredzot, kurš tiešām klausa.

 

ja atrodas kautkur, kur nevajag atrasties, tad jau stabil ka var šaut, protams, tikai tad ja aiz sienas nav gultas.

Link to comment
Share on other sites

Šitie sīki pamuļķu bari. Iepostos vienu un to pašu vēl 500x lai pierādītu to kad viņi ir tik tiešām idioti. Pēc tam brīnās kādēļ viņus nodirš vai vēl sazin ko. ;<

nu tad ļoti,ļoti gudrā meitene pastāsti ,kā tad ir īsti jādara?!
Link to comment
Share on other sites

nedrīkst šaut caur sienu, jo tu viņu fiziski neredzi.

 

atkal, ja nespēlē pats, tad neraksti to ko tu nezini. Tad sanāk, ka ja tie, kuri sēdēs kamerās aiz sienas un nenāks ārā, piemēram, ja būs visiem jāiet būrī, tad tu viņus arī nevarēsi šaut, jo tu neredzi viņus? pofig, ka viņi nav būrī, bet tev būs jāgaida līdz 00:00, lai varētu pats ieiet būri un acīs skatoties, nošaut? :DD

 

Tāpat ar HE trubās, kuri nelien ārā nevar mest? cmon, nerakst huiņ, ja nezin

 

var šaut, ja nav tur kur jābūt un nebūs free dmg, kādam citam kurš klausa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×