Jump to content
Mednieks

Vajag palīdzību.

Recommended Posts

Sveiki, tātad man vajag palīdzību sakarā ar telefona androidu.

 

Mans telefons ir huawei u8650 ar 2.3.3 androidu.

Viss ko man vaig ir viņam jādabūt 4.0.3 vai augstāku versiju.

 

Gan jau kāds no jums ir updeitojis savu, bet es nekādīgi nevaru savam atrast kā dabūt augstāku androida versiju.

 

Tas kurš palīdzēs un pēc viņa palīdzības sanāks dabūt augstāku versiju dabūs 0.70IDc :/

Link to comment
Share on other sites

Labāk nedari tā. Cik es palasīju , tad priekš tava modeļa 4.x android versijas nemaz nav vēlamas, tev tas telefons lagos vairāk,kā mana vecvecvecmamma kāpjot uz devīto stāvu. Un oficiāli tu to laikam arī nemaz nevari izdarīt, vienīgi root'ojot telefonu. Bet nu , varbūt arī maldos.

Link to comment
Share on other sites

Labāk nedari tā. Cik es palasīju , tad priekš tava modeļa 4.x android versijas nemaz nav vēlamas, tev tas telefons lagos vairāk,kā mana vecvecvecmamma kāpjot uz devīto stāvu. Un oficiāli tu to laikam arī nemaz nevari izdarīt, vienīgi root'ojot telefonu. Bet nu , varbūt arī maldos.

 

Nevar būt, jo manam draugam xtc viss tāds pats ir gan procis, gan rams ir vienāds, bet viņam uz 4.0.3 nekas nelago.

Edited by Mednieks
Link to comment
Share on other sites

xt

Ja tu ar "xtc" domāji HTC , tad tas ir tas pats ,kas salīdzināt Mersi ar Fordu :)

 

 

Nezinu kāpēc uzrakstiju Xtc, laikam sapisos... :DD

Ehh.. nezinu, bet youtube es redzēju, ka pat ir ar 4.0.4 :/

Link to comment
Share on other sites

Uz tava tikai rootojot. Man draugam ir SE xperia arc s un viņam cik sapratu, ka 4.0+ varēja likt oficiāli. No sākuma teica ka baigi kruti, bet ar laiku baigi lagot sāka. Atgriezās atpakaļ uz gingerbread.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×